Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Yüz ve vücut tıraşı için tek makine: Philips OneBlade inceleme!

Yüz ve vücut tıraşı için tek makine: Philips OneBlade inceleme!

ateshaber ateshaber -
24 0

Erkeklerin bakım konusunda bir numaralı ihtiyacı olan Philips OneBlade yüz şekillendirme ve tıraş makinesi incelemesi ile karşınızdayız.

Yüz ve vücut tıraşı için tek makine: Philips OneBlade inceleme!

Benzersiz OneBlade tıraş teknolojisi, hızlı bir şekilde hareket eden kesiciyle (saniyede 200 kez) çift koruma sistemini birleştirerek farklılık yaratır. OneBlade, yüz hatlarınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak yüzünüzün her bölgesini kolay ve etkili bir şekilde tıraş etmenizi ve düzeltmenizi sağlar.

Tıraş bıçağı yanığı veya batıkları unutun. OneBlade su geçirmez özelliğe sahiptir, bu yüzden kuru veya ıslak, hatta duşta bile tıraş olabilirsiniz. Ayrıca temizlemesi çok kolaydır, sadece musluk altında durulamanız yeterlidir. Üç farklı uzunlukta kirli sakal tarağı (1 mm, 3 mm veya 5 mm) kullanarak sakalınızı hassas bir şekilde istediğiniz uzunlukta düzeltin.

Çift taraflı bıçak sayesinde sakalınızı net hatlarla şekillendirebilirsiniz. İki yönde de tıraş olma özelliği vardır. OneBlade, tıraş işlemini daha uzaktan gerçekleştirerek daha konforlu bir deneyim sunar. Sakalın çıkış yönünün tersine doğru kullanarak her uzunluktaki sakalı kolaylıkla tıraş edebilirsiniz.

OneBlade, tıraş işlemini çok yakından gerçekleştirmez. Vücudunuzdaki kılların çıkış yönünün tersine doğru kullanarak her uzunluktaki kılları rahatlıkla tıraş edebilirsiniz.

  • Su geçirmez tutma yerine sahip OneBlade elektrikli tıraş makinesi
  • Çift taraflı bıçaklar (x2)
  • Düzeltme için kirli sakal tarakları (1, 3 ve 5 mm)
  • Hassas bölgelerde ekstra koruma sunan cilt koruması
  • Kılları istediğiniz yönde kolaylıkla düzeltebilmenizi sağlayan vücut tarağı (3 mm)

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir