Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Hayranları üzgün: Popüler film, Netflix’e veda ediyor!

Hayranları üzgün: Popüler film, Netflix’e veda ediyor!

ateshaber ateshaber -
29 0

Dünyanın en büyük dijital akış platformu Netflix, içerik kütüphanesini her geçen gün genişletiyorken, platformdan kaldırılan yapımların sayısı da gittikçe artıyor. Son olarak en popüler filmlerden World War Z, Netflix’e veda ediyor.

World War Z, Netflix’e veda ediyor!

2013 yılında vizyona giren World War Z, çıkış yaptığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından seyredildi ve oldukça çok sevildi. Bunun üzerine Netflix, filmin yapımcı şirketi ile bir anlaşma yaptı ve platform kütüphanesine ekledi. Ancak bugün filmin hayranlarını üzen haber geldi.

Konusu, başarılı oyuncu kadrosu ve aksiyonu ile en popüler filmler arasına girmeyi başaran World War Z, 30 Haziran tarihinde Netflix kütüphanesinden kaldırılacak. Bu tarihten sonra izlemek mümkün olmayacak.

Netflix’in World War Z’yi kaldırma nedeni bilinmiyor ancak lisans anlaşması için son tarihin yaklaştığı tahmin ediliyor. Zira bir içerik yayımlanmadan önce iki şirket arasında bir anlaşma yapılır ve bu anlaşma sona erene kadar içerik, platformda kalır.

World War Z konusu

Max Brooks’un aynı adlı romanına dayanan World War Z, dünya çapında hızla yayılan bir zombi salgınına odaklanıyor. Filmin baş karakteri, Birleşmiş Milletler çalışanı olan Gerry Lane’dir. Brad Pitt’in canlandırdığı Gerry, salgının yayılmasının ardından dünya genelindeki olayları anlamak ve bir çözüm bulmak için görevlendirilir.

Gerry, salgının başladığı yer olan Amerika’dan başlayarak, farklı ülkelere seyahat eder ve salgının nedenini araştırırken, bir yandan da sağ kalanları kurtarmaya çalışır. Salgının hızlı yayılmasının ardındaki sırrı çözmeye çalışırken, zombilere karşı da mücadele etmek zorunda kalır.

World War Z’nin oyuncu kadrosu ise şu şekilde;

  • Brad “Gerry” Pitt
  • Mireille “Karin” Enos
  • Daniella “Segen” Kertesz
  • Elyes “Fassbach” Gabel
  • Michiel “Ellis” Huisman

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? World War Z filmini seviyor muydunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir