Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Elektriksiz kalmayın: İşte EZVIZ PS600 taşınabilir güç istasyonu!

Elektriksiz kalmayın: İşte EZVIZ PS600 taşınabilir güç istasyonu!

ateshaber ateshaber -
26 0

Evden ve özellikle şehirden ne kadar uzaklaştığımıza bağlı olarak yanımıza aldığımız powerbanklerin ve güç istasyonlarının da boyutu artıyor. Hatta sürekli elektrik kesintilerinin yaşandığı bir bölgede oturuyorsak, sistemlerimizin sorunsuzca çalışması ve olası arızalardan kaçınabilmemiz için bu istasyonları bulundurmamız gerekiyor. Biz de hem evde hem de kampta rahatça kullanabileceğiniz EZVIZ PS600 taşınabilir güç istasyonu neler sunuyor sorusuna yanıt vereceğiz.

EZVIZ PS600 taşınabilir güç istasyonu neler sunuyor?

Evde aniden yaşanan enerji kesintileri, kampta telefon ya da bilgisayarın şarj problemi ya da mobil çalışanlar için tüm teknik ekipmanın güç problemi EZVIZ Taşınabilir Güç İstasyonları ile tamamen sıfırlanıyor.

İster kamp yapıyor ister ailenizle dışarıda geziyor ister evde enerji kesintisi yaşıyor olun, PS600 temel elektronik cihazlarınızı ve küçük aletlerini USB-C ve diğer bağlantı noktalarıyla hızlı bir şekilde şarj etmeye hazır.

Bir akıllı telefonu 36 kez, kamerayı 30 kez, bilgisayarı 8 kez, dronu 6 kez, mini buzdolabını 10 kez şarj edebilen EZVIZ PS600 Taşınabilir Güç İstasyonu, elektrik kesintileri veya taşınabilir enerji gerektiren her durumda 607 Wh’lik cömert güç kapasitesiyle enerji sağlıyor.

İstasyon, cihazları USB-C hızlı şarj seçeneği dahil beş farklı bağlantı noktasıyla şarj edecek şekilde tasarlandı. Seyahatler için ideal olan hafif PS600, az yer kaplayan tasarımıyla kolayca taşınıp saklanabiliyor.

Aynı zamanda ışık kaynağı

Evlerde elektrik kesintisi meydana geldiğinde acil durum güç kaynağı olarak kolayca kullanmak mümkün.
Birden fazla cihazı aynı anda şarj etmek gerektiğinde veya aile ve arkadaşlarla güç kaynağını ortak kullanmak istediğinde PS600 bu ihtiyacı karşılayabiliyor.

PS600, şarj cihazlarını verimli bir şekilde şarj ederken aşırı gürültü seviyelerini azaltacak şekilde tasarlandı. Ayrıca acil durumlarda veya açık havada ekstra ortam ışığına ihtiyacınız olduğunda el feneri yerine PS600’ün yerleşik LED ışığı tam bir kurtarıcı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir