Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Çocuklar için neden bu kulaklık? Philips 4000 Serisi kulaküstü çocuk kulaklığı

Çocuklar için neden bu kulaklık? Philips 4000 Serisi kulaküstü çocuk kulaklığı

ateshaber ateshaber -
30 0

Gelişen teknoloji büyüklerin dikkatini çektiği kadar küçüklerinde dikkatini çekiyor. Özellikle günümüzde birçok çocuk tablet, telefon, bilgisayar gibi teknolojik aletlerin karşısında vakit geçiriyor. Ancak kulak sağlıklarının gelişimine zarar vermeden çocuklar için hangi kulaklığı kullanmak daha doğru? İşte sizler için Philips 4000 Serisi kulaküstü çocuk kulaklığı incelemesi…

Philips 4000 Serisi kablosuz kulaküstü çocuk kulaklığı incelemesi!

3 yaş ve üzeri gruptaki çocuklar için üretilen Philips 4000 Serisi kablosuz kulaküstü çocuk kulaklıkları iki farklı renk seçeneği sunuyor. Mavi ve pembe renk seçeneklerine sahip kulaklıklar oldukça şık ve ergonomik tasarımlara sahip. Ayrıca küçük çocuklarında oldukça ilgisini çekmekte. Kutusundan bir adet şarj kablosu ve kullanım kılavuzu ile birlikte gelen kulaklığımız oldukça sağlam bir paketlemeye sahip.

Philips 4000 serisi kablosuz kulaklık satın almak için: https://bit.ly/3NTatN3 / https://bit.ly/3O11j17

Hafif ve ince bir tasarıma sahip olan Philips 4000 Serisi, çocuğunuzun kullanırken kulak ağrıları çekmesinin önüne geçiyor. Ayrıca ince tasarımı sayesinde takıldığında kaba durmayan kulaklıklar ile çocuklarınız daha rahat hareket alanına sahip oluyor. Silikon yumuşak başlıkları sayesinde de çocuğunuzun kulağına tam olarak uyum sağlayacaktır.

Kulaklığın genel olarak tasarımı ve malzeme hissiyatlarına baktığımızda oldukça hafif, esnek ve sağlam bir kulaklık bizleri karşılıyor. Çocukların kafası ile temas eden yüzeylerde yumuşak silikon kullanılması da çocuklarda kullanım sonrası herhangi bir baş ve kulak ağrısı oluşumunun da önüne geçilmesini sağlıyor. Kablosuz olması da çocukların yolculuk esnasında rahatsız olmasını engelliyor.

Kulaklık sahip olduğu ebeveyn uygulaması sayesinde birçok özelliği de beraberinde getiriyor. Örneğin maksimum ses yüksekliği; günlük, haftalık veya aylık olarak kullanım süresi sınırlandırma gibi özelliklere sahip. Tam şarj ile 28 saatlik bir kullanım sunan kulaklıklar, 15 dakikalık şarj ile de 2 saat kullanım imkanı sunuyor.

Peki siz Philips 4000 Serisi kablosuz kulaküstü çocuk kulaklığı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir