Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Örnek çiftten ‘Manidar’ buluşma!

Örnek çiftten ‘Manidar’ buluşma!

ateshaber ateshaber -
28 0

İSTANBUL (İGFA)- Geçen yıl Seda Sayan ile nikah masasına oturan Çağlar Ökten, verdiği konserlerle hatırı sayılır bir hayran kitlesi yaratmıştı. Bu periyot stüdyo çalışmalarına yük veren müzisyen bir sürpriz yaparak eşi Seda Sayan ile “Manidar” isimli şarkıyı seslendirdi.

Sahne ve televizyon dünyasının tartışmasız en güzel ismi Seda Sayan ve İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan eşi Çağlar Ökten, müziğe bu müzikle yeni bir soluk getirecek. Magazin dünyasının örnek çifti olarak gösterilen Çağlar Ökten ve Seda Sayan aşklarını işlerine taşımış oldu.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in büyük ilgi görecek düeti “Manidar” geçmişte yaşanan bir bağa duyulan hasreti ve yası mevzu alıyor. Buram buram romantizm kokan müziğin kelamı ve müziği Doğanay Karadeniz’e aranjesi Mustafa Ceceli’ye ilişkin. Prodüktör ise son vakitlerde ses getiren ve milyonlarca dinlemeye ulaşan birçok müzikte da imzası bulunan Tolga Aykut.

Mahzen Media etiketiyle yayınlanacak olan “Manidar”ın Mahzen Fabrick YouTube kanalında paylaşılan klibini Ecem Gündoğdu yönetti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir