Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Netflix’in sevilen dizisi final yapıyor: Başrolden açıklama geldi!

Netflix’in sevilen dizisi final yapıyor: Başrolden açıklama geldi!

ateshaber ateshaber -
28 0

Amerikalı kurgu yazarı Caroline Kepnes’in 2014 yılında okurlarla buluşan You kitabından aynı isimle ekrana taşınan You dizisi Netflix’te yayınlanmasından itibaren büyük rağbet gördü. Önemli bir hayran kitlesi olan You dizisinin ne zaman final yapacağı da merak ediliyordu. Başrol Penn Badgley onayladı: You 5.sezonu son sezon olacak.

Pen Badgley: You 5. sezonu son sezon olacak!

Greg Berlanti ve Sera Gamble tarafından geliştirilen You‘nun 4. sezon bölümleri iki kısım hâlinde 9 Şubat ve 9 Mart 2023 tarihlerinde yayınlandı. Sezonun yayınlanmasının ardından izleyip bitiren herkes haliyle 5. sezona merak sardı. 25 Mart tarihinde ise dizi 5. sezon onayını aldı. Netflix’in Brezilya’daki Tudum hayran etkinliğinden kısa bir videoda Penn Badgley, You’nun gelecek sezonunun son sezon olacağını doğruladı.

Klip kısa olsa da Paco (Luca Padovan) ve Ellie (Jenna Ortega) dahil olmak üzere geçmiş sezonlardan birkaç karakter görülüyor. Bildiğiniz gibi You, 4. sezonunda Joe’nun New York‘a dönmesiyle bitti. Bu nedenle 5. sezonda bazı eski yüzleri görmemiz kuvvetle muhtemel.

Penn Badgley zaten daha önceden de dizinin 5. sezonda final yapması gerektiğini söyledi. Başrol daha önceki açıklamarında “Joe’nun bir sonuca vardığını görmemiz gerekiyor.” dedi. Tudum’daki etkinlikten kısa bir video ile de Penn Badgley bu isteğini gerçekleştirmiş oldu. İşte yayınlanan video:

You konusu

Caroline Kepnes’in aynı adı taşıyan ve çok satan romanından uyarlanan You, “Aşk için ne kadar ileri gidebilirsiniz?” sorusunu soran bir 21. yüzyıl aşk hikayesini konu alıyor. Zeki bir kitabevi yöneticisinin yolu gelecek vaat eden bir yazarla kesiştiğinde bu soruya cevabı netleşir: O, aşk için her şeyi yapabilir! İnterneti ve sosyal medyayı sevdiği kadına yaklaşmak ve onunla ilgili en mahrem detayları toplamak için kullanan Joe Goldberg, bu büyüleyici kadını çabucak bir takıntı haline getirir. Sevdiği kadına ulaşmak için karşısına çıkacak her engeli ve kişiyi sessizce ve gaddarca ortadan kaldıracaktır.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir