Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Murat Cahit Cıngı’dan Kayseri Hacılar’a övgü

Murat Cahit Cıngı’dan Kayseri Hacılar’a övgü

ateshaber ateshaber -
22 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahit Cıngı Hacılar Belediyesini ziyaret ederek gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde gösterdikleri teveccüh için Hacılar halkına, yaptıkları çalışmalardan dolayı de Lider Özdoğan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hacılar Belediye Lideri Bilal Özdoğan ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getirerek, “Kıymetli vekilimizin ziyaretinden memnuniyet duyduk. Bizlerde kendisine Türkiye Yüzyılı’nda yüzyılın meclisindeki vazifesinde muvaffakiyetler diliyorum. Seçim sürecinde birlik beraberlik içerisinde çalışmamız oldu. İlçemize teşkilatımıza dayanak oldular. Sayın vekilimizin evvelki devirde Erciyes ve Büyükşehir belediyemizde yaptığı başarılı çalışmalar ortada. İnşallah vekil olması hasebiyle de bu hoşluklara yenileri eklenecek, kendisine misyonunda muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahit Cıngı da Hacılar İlçesi’nin gerek iş dünyası, gerekse sanatkârlarıyla her vakit önde bir ilçe olduğunu belirterek, Erciyes master planı çerçevesinde Hacılar kapının da değerli bir yerde olduğunu söyledi. Cıngı, “Seçim sürecinde gerek belediye gerekse ilçe teşkilatımız ağır bir çalışma ile epeyce büyük bir muvaffakiyet elde etmiştir. Hacılar her vakit Ak Partinin kalesi olmuştur. Bu seçimde de yeniden Hacılar ilçemiz üzerine düşeni yapmıştır” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir