Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Migros Sanal Market’ten Türkiye’nin ilk yapay zekalı ürün-fiyat reklamı!

Migros Sanal Market’ten Türkiye’nin ilk yapay zekalı ürün-fiyat reklamı!

ateshaber ateshaber -
26 0

Yenilikçi marka duruşuyla Migros Sanal Market, Türkiye’ye ilkleri yaşatmaya devam ediyor. Televizyonda yayınlanan ilk yapay zekâlı fiyat iletişimli reklam, Migros Sanal Market’ten. İşte ayrıntılar…

Migros Sanal Market’ten Türkiye’nin ilk yapay zekalı ürün-fiyat reklamı!

Bir marketin ürünleri taze, kaliteli ve güvenilirse, bir de 40.000’den fazla çeşidi müşterisine hızlı bir şekilde sunuyorsa alışverişi kafada bitirmek mümkün! Migros Sanal Market de müşterilerine en iyi market deneyimini yaşatarak alışverişi kafada bitirmelerini sağlıyor.

Bu gerçeği fiyat iletişimiyle birleştirmek gerektiğini düşünen Migros Sanal Market, yenilikçi duruşuna uygun bir iletişim yolunu seçiyor. Son zamanlarda tüm dünyada konuşulan yapay zekâyı, Migros Sanal Market iletişiminin merkezine taşıyor.

Yapay Zekâya İnsan Zekâsı da Eklenince Herkes Çok Sevdi!

Geçtiğimiz günlerde yayına giren reklamı herkes çok sevdi. Tüm dünyada konuşulan yapay zekâyı insanlar televizyonda görünce önce bir şaşırdı ama esprisini ilk bakışta anladı.

25 yıldır Türkiye’nin ilk ve en çok sevilen online marketlerinden biri olan Migros Sanal Market, inovatif duruşunu iletişimden üretime, teslimattan müşteri deneyimine kadar her alana uyguluyor. Süt ve süt ürünlerinden et, balık, tavuk, sebze ve meyvelere kadar ürünlerinin tazeliğine çok önem veriyor.

Bu yüzden teslimat sırasında kesintisiz soğuk zincir sağlıyor ve en iyi teknolojileri araçlarında kullanıyor. Müşterilerine sadece, “İyisini al” demiyor, “İyisini ucuza al” diyor ve uygun fiyatlı ürünleriyle bütçelere nefes aldırıyor. Müşterileri alışverişte özgür hissetsin, çeşit çeşit ürün arasından dilediğini seçsin diye 40.000’den fazla ürünü müşterisine sunuyor. Hem de aynı gün, seçilen saat aralığında teslimatla! Böylece alışverişi kafada bitirmek Migros Sanal Market’le kolay oluyor! 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir