Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Marvel, biri hariç tüm filmlerini erteledi!

Marvel, biri hariç tüm filmlerini erteledi!

ateshaber ateshaber -
29 0

Marvel Studios, merakla beklenen birkaç Marvel Sinematik Evreni (MCU) projesinin yeniden planlandığını doğruladı. Toplamda altı filmin çıkış tarihini değiştiren Marvel Studios, bu yapımlar arasında Captain America 4 ve birden fazla Avengers’ın olduğunu söyledi. İlginç şekilde, Deadpool 3’ün vizyon tarihi öne alındı.

Captain America, Avengers ve dahasının vizyon tarihi değişti

Blog gönderisine göre Marvel, üç adet Phase 5 filmini ve üç adet Phase 6 filmini gözden geçirmeye karar verdi. Örneğin, 3 Mayıs 2024’te çıkması planlanan Captain America 4: Brave New World 26 Temmuz 2024’e ertelendi. Bu erteleme ise Thunderbolts’un 20 Aralık 2024’e kalmasına yol açtı.

Bir diğer erteleme ise Blade filminde oldu. Başrolünde Mahershala Ali’nin olacağı Blade, 14 Şubat 2025’e kaldı. Fantastik Dörtlü’nün yeni projesi ise 2 Mayıs 2025’e ertelendi. Marvel, bu filmde sevilen karakterleri heyecan verici bir anlatımla geri getirmek istiyor.

MCU’nun en önemli değişikliklerinden biri Avengers dünyasında oldu. Buna göre, Fantastik Dörtlü’den sonra Avengers: The Kang Dynasty çıkacak. Ayrıca Avengers: Secret Wars’un çıkışı ise 1 Mayıs 2026’ya kalacak.

Tüm bu yapımların haricinde Deadpool 3‘ün çıkış tarihi ise öne alındı. İlk iki filmiyle gişe rekorları kıran Ryan Reynolds’lu süper kahraman filmi, 8 Kasım 2024 yerine 3 Mayıs 2024‘te vizyona girecek. Yeni filmde Hugh Jackman Wolverine olarak dönecek.

MCU filmlerindeki gecikme hayranların moralini bozabilir, ancak öte yandan birçok Marvel dizisinin geliştirilme aşamasında olduğunu unutmamak lazım. Örneğin, Secret Invasion 21 Haziran’da, Loki 2. sezon ise 6 Ekim’de yayınlanacak.

Peki siz Marvel filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir