Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Manisa’da 146 milyonluk yatırımda sona gelindi

Manisa’da 146 milyonluk yatırımda sona gelindi

ateshaber ateshaber -
24 0

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon Yönetimi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, çevreci yatırımlarıyla gelecek jenerasyonlara daha yaşanabilir bir Manisa bırakmak ismine çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Yunusemre ilçesi Seyitli Mahallesine 146 milyon 316 bin TL’lik yatırım bedeliyle inşa edilecek olan 5 megavatlık güneş güç santralinde 13 bin 894 adet panelin montaj çalışmalarında sona yaklaşıldı.

146 milyon 316 bin TL’lik yatırımla imali devam eden 5 megavatlık güneş güç santrali hakkında açıklamalarda bulunan Yatırım ve İnşaat Dairesi Lideri Hilmi Serkan Buyruk, “MASKİ Genel Müdürlüğümüz bünyesinde Seyitli Mahallemizde geçtiğimiz yıllarda 1 megavatlık güneş güç santrali kurmuştuk. Bu tesisimizin akabinde 146 milyon 316 bin TL’lik yatırım bedeliyle inşa çalışmalarına başladığımız 5 megavatlık tesisimizde de panel montajlarında iyisiyle sona geliyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Liderimiz Sayın Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda kentimizin etrafını korumak ismine yatırımlarımız aralıksız sürecek” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir