Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Malatya’da kurbanlık önlem istişaresi

Malatya’da kurbanlık önlem istişaresi

ateshaber ateshaber -
28 0

MALATYA (İGFA) – Vatandaşların huzur içerisinde bayramı idrak etmeleri için Kurban Bayramı öncesi ve Kurban Bayramı müddetince evvelden alınacak önlemlerin görüşülmesi maksadıyla Malatya Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Battalgazi ve Yeşilyurt Belediyelerinin ilgili ünite temsilcilerinin iştirakiyle bir toplantı düzenlendi.

Büyükşehir Belediyesi Ziraî Hizmetler Daire Lideri Hanifi Acar, 2023 yılı kurban hizmetleri için yapılması gereken vazifeler ve süreçlerden ötürü bir ortaya geldiklerini belirterek, yaklaşan bayram münasebetiyle Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi Belediyesi ve Yeşilyurt Belediyesi, MASKİ, Etraf Müdafaa ve Denetim Daire Başkanlığı, Zabıta Daire Başkanlığı, Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı, İyilik ve başka birimlerimizle birlikte ortak bir toplantı yaparak, hazırlıkları başlattıklarını söyledi.

Vatandaşların huzur içinde bir bayram geçirebilmeleri ve kurbanlarını hijyenik ve pak bir ortamda kesebilmeleri için ilgili ünitelerle organizeli bir formda üzerimize düşen misyonları paylaştıklarını söz eden Acar, “Malatya’mızda huzurlu bir bayram yaşayacağız. Şimdiden herkesin bayramını tebrik ediyor, kurbanlarının kabul olmasını diliyorum” dedi.

Toplantıya katılan ilgili ünite temsilcileri de alınacak önlemler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir