Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Gölcük’teki bahar kupası sahiplerini buldu

Gölcük’teki bahar kupası sahiplerini buldu

ateshaber ateshaber -
25 0

KOCAELİ (İGFA) – Gölcük’te Türkiye Etraf Haftası kapsamında; gençler ortasında spor kültürünün yaygınlaşmasına ve etraf şuurunun oluşmasına katkı sağlamak maksadıyla Bahar Kupası turnuvası düzenlendi.

Gölcük Belediyesi, Gölcük Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen turnuva; genç sportmenlerin heyecan dolu çabasına sahne oldu. Turnuvada; Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar Voleybol ile Küçük Erkekler Futbol kategorilerinde başarılı olan gruplara mükafatlarını düzenlenen merasimle takdim edildi.

Ödül merasimine Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, İlçe Gençli ve Spor Müdürü Hasan Ceylan, sportmenler ve aileleri katıldı. Merasimde ekiplere mükafatlarını veren Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, tüm atletleri tebrik etti.

TURNUVADA DERECEYE GİREN TAKIMLAR

Bahar Kupası Turnuvası Voleybol Yıldız Kızlar kategorisinde; Uğur Mumcu Ortaokulu 1., Ömer Seyfettin Ortaokulu 2., İhsaniye Ortaokulu ise 3. oldu. Voleybol Küçük Kızlar kategorisinde; Ömer Seyfettin Ortaokulu 1., Özel Nafiz Tokgöz Ortaokulu 2., Uğur Mumcu Ortaokulu 3. oldu. Futbol Küçük Erkekler kategorisinde de; Dumlupınar Ortaokulu 1., Kocatepe Ortaokulu 2., Saraylı Ortaokulu ise 3. oldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir