Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Kuruçeşme Ömür Merkezi teşebbüsçü bayanlara tanıtıldı

Kuruçeşme Ömür Merkezi teşebbüsçü bayanlara tanıtıldı

ateshaber ateshaber -
18 0

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli’nin İzmit Belediye Lideri Fatma Kaplan Hürriyet, çalışmaların tamamlandığı Kuruçeşme Hayat Merkezi’nde Kuruçeşme Teşebbüsçü Bayanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Lideri Aynur Dedeoğlu ve idare konseyi üyeleri ile buluştu.

BAŞKAN HÜRRİYET BİLGİ VERDİ

Başkan Hürriyet ve Lider Yardımcısı Sibel Solakoğlu, Kuruçeşme Hatipköy Mahalle Muhtarı Habibe Aksoy’un da yer aldığı programda Kuruçeşme Ömür Merkezinde incelemelerde bulundu. Hürriyet ve Solakoğlu, dernek çalışmalarının yapılabileceği alanlar hakkında dernek lideri Aynur Dedeoğlu ve dernek idare konseyi üyelerine bilgiler verdi.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen programdan duyduğu memnuniyeti lisana getiren Kuruçeşme Teşebbüsçü Bayanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Lideri Aynur Dedeoğlu, merkezi çok beğendiklerini vurgulayarak İzmit Belediye Lideri Fatma Kaplan Hürriyet ve grubuna teşekkür etti. Lider Hürriyet de Kuruçeşme Ömür Merkezi’nin bölge sakinleri tarafından gelen taleplere nazaran işleyişinin netleşeceğini tabir ederek derneğe çalışmalarında muvaffakiyetler diledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir