Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Bodrum Belediye gruplarından bayram mesaisi

Bodrum Belediye gruplarından bayram mesaisi

ateshaber ateshaber -
24 0

MUĞLA (İGFA) – Muğla’da Bodrum’un geleceğinin, denizlerinin, tabiatının korunması ismine Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Muğla Büyükşehir Belediyesi’nce başlatılan altyapı çalışmalarında sona yaklaşılırken 9 günlük bayram tatilinde ilçe sakinlerinin ve gelen konukların bayramı en düzgün biçimde geçirmeleri için belediye grupları, tekrar 24 saat kesintisiz vazife başında olacak.

Kanalizasyon sistemi, elektrik ve internet sınırlarının yenileme çalışmaları kapsamında ilçe genelinde süren çalışmalardan kaynaklanan ve toparlanma sürecine girilen devirde üstyapı çalışmaları için Bodrum Belediye Fen İşleri grupları cadde ve sokaklarda çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşların taleplerine karşılık vermek için ulaşabilecekleri “444 00 48” numaralı Bodrum Belediyesi Davet Merkezi çizgisi bayram boyunca da günün her saatinde davetlere yanıt vererek gelen şikayetleri ilgili kurum ve müdürlüklere iletecek.

Tüm Üniteler Teyakkuzda Olacak

Bodrum Belediyesi Fen İşleri, Takviye Hizmetleri, Park ve Bahçeler, Paklık İşleri, Zabıta, Veteriner Hizmetleri, Basın Yayın Halkla İlgiler, Kültür Toplumsal İşleri müdürlükleri 9 gün boyunca yarımada genelinde 1250 işçi ile yapılan planlamalar doğrultusunda kontrol ve hizmetlerini sürdürecek.

Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğü, 7440 Sayılı Kanun kapsamında borçların yapılandırılması için vatandaşların müracaatlarını almak için 26-27 Haziran günleri vazife başında olacak. Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı ofis ve vezneler, 26 Haziran Pazartesi tam gün, 27 Haziran Salı günü ise saat 13.00’e kadar açık olacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir