Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. KSO Oda Orkestrası’ndan harika konser

KSO Oda Orkestrası’ndan harika konser

ateshaber ateshaber -
31 0

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Sanayi Odası (KSO) klasik hale getirdiği Oda Orkestrası konserlerine bir yenisine daha ekledi. Doç. Dr. Revnak Yengi idaresindeki KSO Oda Orkestrası ‘Odamızın 34. Yılı ve Yaza Merhaba Konseri’ni düzenledi, icra ettiği birbirinden hoş eserler ile sanatseverlere keyifli dakikalar yaşattı.

SANATSEVERLERİN İLGİSİ

KSO İdare Konseyi Lideri Ayhan Zeytinoğlu, eşi Düş Zeytinoğlu, KSO İdare Heyeti Üyeleri ve Meclis Üyeleri’nin mesken sahipliğinde Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen aktifliğe; KOÜ Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Kocaeli Barosu Lideri Mehmet Gül ve çok sayıda davetli ile sanatsever Kocaeli halkı katıldı. Aktiflik öncesi kokteylde buluşan sanatseverler daha sonra salondaki yerlerini aldı.

AYAKTA ALKIŞLANDI

Yoğun iştirakin olduğu konserde Şef Doç. Dr. Revnak Yengi, konseri organize eden Kocaeli Sanayi Odası’na teşekkür etti. Bir saat boyunca 9 modüllük klasik müzik repertuarıyla mükemmel bir performans sergileyen KSO Oda Orkestrası, konukların büyük beğenisini topladı. Oda Orkestrası, icra edilen son yapıtın akabinde harika sahne performansıyla dakikalarca ayakta alkışlandı. KSO Lideri Zeytinoğlu da Şef Doç. Dr. Revnak Yengi ve orkestra üyelerini bu hoş konser münasebetiyle tebrik etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir