Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Yaşar Kardaş’tan meclis üyelerine davet

Yaşar Kardaş’tan meclis üyelerine davet

ateshaber ateshaber -
27 0

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli’nin İzmit Belediyesi Lider Yardımcısı Yaşar Kardaş, EYT tazminatlarının ödenmesi ismine arazi satışına müsaade vermeyen AKP’li ve MHP’li meclis üyelerine yönelik paylaşımda bulundu. Kardaş, paylaşımında şu tabirlere yer verdi; Öncelikle İzmitlilerin; gündemde olan EYT problemiyle ilgili gerçekleri bilmesini isteriz. İzmit Belediyesinin EYT’li işçisinin alacağı tazminatların ödenmesi AKP ve MHP’li meclis üyeleri tarafından engellendi.

“AMAÇLARI BELLİ”

Haziran ayı meclisinde EYT’lilerin tazminatlarını tek kalemde ödeyelim diyoruz, gelin şu yerleri satalım, EYT’lileri mağdur etmeyelim. Zati yıllardır hakları yeniyor, emekli olabilmek için yıllarca uğraş ettiler. Artık memnun mesut emekli oldular, ancak AK Parti ve MHP meclis üyeleri siyaset yapma uğruna EYT’lileri mağdur ediyor. Gaye aşikâr; İzmit Belediyesi vatandaşlarına hizmet vermesin, esnafa ödeme yapamasın, açılışlar aksasın, bir yandan da personeller belediyeyi sıkıştırsın. İşte AK Parti ve MHP’li meclis üyelerinin ana gaye ve gayesi bunlar!

“ARSA SATIŞINI ONAYLAYIN”

Siz bu millete hizmet edin diye seçildiniz, halka hizmeti durdurmak için değil! Vatandaşa hizmeti aksatmak değerine siyaset yapılmaz, yapılamaz! AKP’li ve MHP’li meclis üyesi arkadaşlarım. Haydi gelin ve EYT’lilerin tazminatlarının ödenmesi için Temmuz ayında meclise gelecek arsa satışını onaylayın. Meclis üyeliğini yaptığınız İzmit Belediyesinin işçisi olan EYT’li çalışana arkanızı dönmeyin ve meclis üyesi sorumluluğunuzu yerine getirin! Saygılarımla!”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir