Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Fashion Breeze 2023 defilesi büyüledi

Fashion Breeze 2023 defilesi büyüledi

ateshaber ateshaber -
22 0

İSTANBUL (İGFA) – Sunuculuğunu İpek Tanrıyar’ın gerçekleştirdiği defilede Wilma Elles, Ece Gürsel Elif Ece Uzun üzere top modeller, Aynur Açıkgöz Couture’den Aynur Açıkgöz, H&C Gelinlikten Hatice Bahadır, Bilal El Hattab, Mira Wefding’den Derya Çakır, Salon Tuğba’dan Tuğba Yiğit üzere ünlü tasarımcıların kıyafetleriyle podyumdaydı.

Defilede Mutahsin Yıldırım organizatörlüğünde Turnatour ‘un animasyon takımı otantik kıyafetleriyle kusursuz animasyon gösterilere imza attı.

4’ncüsü gerçekleştirilen Fashion Breeze 2023 defilesinde iş, sanat, akademi ve cemiyet dünyasından birçok isim davetliler ortasında yerini aldı. Defilenin Koreografisini ise Serkan Duman yaparken Tertibi Sultan Bozkuş Bağlantı ve Reklamcı Yapım düzenledi.

Elite World Bussines hotelde gerçekleştirilen “Kadına Şiddete Hayır” alt temalı bu özel defilede Willma Elles şiddet mağduru bir bayanı canlandırırken gözü morarmış, her yanı yara bere içinde sahneye çıktı ve Bayan Şiddetine hayır iletisi verdi. Gecede başarılı ve güçlü bayan sportmen, muharrir akademisyen bayanlar da katıldı. Fashion Breeze’in 29 Ekim’de yapacağı defile merakla bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir