Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Kripto para yatırımcıları dikkat: Binance, hizmet koşullarını değiştirdi!

Kripto para yatırımcıları dikkat: Binance, hizmet koşullarını değiştirdi!

ateshaber ateshaber -
28 0

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yaşadığı hukuki sorunların ardından hizmetlerinde çeşitli düzenlemeler yapmaya devam ediyor. Kaydedilen son gelişmeler, Binance’ın kullanım koşullarında gerçekleştirdiği önemli bir değişikliği ortaya koyuyor. Kripto para alanında uzman bazı isimler, söz konusu değişikliğin kullanıcıları doğrudan etkileyebileceği konusunda uyarıyor. İşte detaylar

Binance, hizmet koşullarındaki değişikliği sessizce gerçekleştirdi!

Sözleşmelerini güncelleyen Binance, ilerleyen süreçte dijital varlıkların yönetiminde tam yetkiye sahip olduğunu belirtiyor. Borsayı kullanmak isteyen tüm kullanıcıların kabul etmek zorunda oldukları bu sözleşme maddesine göre, artık platformlarında bulunmayan dijital varlıkların hangilerinin listeleneceğine ve listeden kaldırılacağına Binance karar verebilecek.

Bu değişiklik, birçok kripto para borsası için standart bir uygulama gibi görünse de, Binance bu alanda bir adım daha ileri giderek kullanıcılarının dijital varlıklarını alternatif varlıklara dönüştürme hakkını da elinde bulunduracak.

Güncellenen kullanım koşullarına göre, eğer bir kullanıcının hesabında listeden çıkarılmış bir dijital varlık bulunuyorsa, Binance belirli bir süre geçtikten sonra bu varlıkları istediği başka bir dijital varlık türüne dönüştürme yetkisine sahip olacak. Sözleşmeye göre kullanıcının bu konuda bilgilendirilmesi zorunlu olmadığından Binance, dönüşümlerden kaynaklanan yasal sorumluluktan kurtuluyor.

Peki, sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Binance’in kripto para dünyasında dikkatleri üzerine çeken bu adımı, kendi dijital varlık birimi üzerinden kâr elde etmek amacıyla atılmış olabilir mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir