Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Konya Selçuklu’ya ‘Ruh Sıhhati Merkezi’ geliyor

Konya Selçuklu’ya ‘Ruh Sıhhati Merkezi’ geliyor

ateshaber ateshaber -
31 0

KONYA (İGFA) – Selçuklu Belediyesi sıhhat alanında sürdürdüğü yatırım ve iş birliğine bir yenisini daha ekliyor. Yazır Mahallesi’ne kazandırılacak olan Toplum Ruh Sıhhati Merkezi ve Sağlıklı Hayat Merkezi Binası için protokol imza merasimi gerçekleştirildi.

Selçuklu’nun sıhhat alanında değerli bir eksiğini giderecek olan merkezin üretimi için Selçuklu Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen protokol imza merasimine Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, Konya Vilayet Sıhhat Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Vilayet Müdürü Hülya Şevik katıldı.

Selçuklu için çok değerli bir projenin protokolünde bir ortada olmaktan duyduğu memnuniyeti söz eden Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, “İnşallah Selçuklu’muza yeni bir sıhhat hizmetini daha hem Vilayet Sıhhat Müdürlüğümüz hem de Etraf Şehircilik İklim Değişikliği Vilayet Müdürlüğümüzle birlikte ortak protokol kapsamında kentimize kazandırmış olacağız. Toplum Ruh Sıhhati Merkezi ve Sağlıklı Hayat Merkezi bizim için kıymetli bir proje. Selçuklu Belediyesi olarak bilhassa üzerinde durduğumuz Aile Gelişim Merkezi Projemizin de inşallah bileşenlerini oluşturacak. Zira toplumumuzdaki her kesitten insanın yararlanabileceği, sıhhat hizmetini alabileceği, belirli alanlarda danışmanlık hizmetini alabileceği, aşikâr alanlarda yeniden rehabilitasyon hizmetlerini alabileceği merkezlere bilhassa muhtaçlık duyuyoruz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir