Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Kayseri Büyükşehir iş dünyası ile buluştu

Kayseri Büyükşehir iş dünyası ile buluştu

ateshaber ateshaber -
24 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’de özel bir tesiste gerçekleştirilen programa Etraf Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Vilayet Lideri Fatih Üzüm, MHP Vilayet Lideri Ahmet Bağçovan, AK Parti Kayseri Milletvekilleri, ilçe belediye liderleri, rektörler, iş dünyasının sivil toplum teşkilatları temsilcileri ve çok sayıda endüstrici ve iş adamı katıldı.

“BİRLİK, BERABERLİK, DAYANIŞMA İÇERİSİNDE DAİMA BİR ARADA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Katılımcılara ve kendilerini yalnız bırakmayan Etraf Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’ye teşekkür eden Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, “İnşallah sağduyunun hâkim olduğu ve galip geldiği anlayış içerisinde, istikrarın kıymetini bilen 85 milyon Türk milletinin Sayın Cumhurbaşkanımız ve onun yol arkadaşlarına ‘yola devam’ demelerinden ötürü elbette memnuniyet duyuyor, Kayseri kenti olarak da bu mevzuda vermiş olduğunu dayanaklardan ötürü her birinize başka ayrı teşekkür ediyor, inşallah bundan sonra daha da birlik, beraberlik, dayanışma içerisinde daima bir arada bu çalışmalarımızı sürdüreceğimizi söz etmek istiyorum. Pahalı vilayet liderlerimize, bilhassa AK Parti’mizin, Milliyetçi Hareket Parti’mizin değerli vilayet liderlerine yapmış oldukları hem çabalı çalışmalar hem de teşriflerinden ötürü ayrıyeten teşekkür ediyorum” dedi.

İlk kere gerçekleştirilen programda, Kayseri’nin her biri birbirinden değerli tüm yatırımcılarını bulunduramadıklarını fakat bundan sonra 15 günlük aralıklarla bir ortaya gelmeye itina göstereceklerini söz eden Lider Büyükkılıç, Kayseri’yi daha düzgün noktaya taşımak ismine gece demeden gündüz demeden daima birlikte çalışarak, Kayseri’yi daha da yaşanabilir, Türkiye’yi daha da güçlü, Türkiye Yüzyılı’na hazırlayacak anlayış içerisinde daima birlikte bu çalışmaları yapacaklarını lisana getirerek başta Bakan Özhaseki ve tüm iştirakçilere teşekkür etti.

“SİZİN HİMAYENİZDE BU KENTTE DAHA ÇOK BÜYÜK HİZMETLER YAPACAĞIZ”

Şehre atanalı bir yıl olduğunu ve kentin her noktasında Bakan Özhaseki’nin izlerini gördüğünü tabir eden Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ise Kayseri’de herkesin, kendilerini bakan olarak ağırlamaktan ötürü çok keyifli ve gururlu olduğunu paylaştı. Vali Çiçek, Bakan Özhaseki’nin himayesinde Kayseri’de daha çok büyük hizmetler yapacaklarını tabir ederek konuşmasını sonlandırdı.

BAKAN ÖZHASEKİ’DEN GAYRET VURGUSU

Sözlerine Adıyaman’da olduklarını ve zelzeleyle ilgili çalışmaları incelediklerini söz ederek başlayan Etraf Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, sonrasında ise Kayseri’ye yöneldiklerini ve ne vakit Kayseri’ye gerçek yönelseler içlerinde bir ferahlık olduğunu lisana getirerek, memleket sevgisinden bahsetti. Bakan Özhaseki, çabanın temel olduğunu, elle, lisanla, vücutla, parayla, pulla ve makamla gayretin yapılabileceğini anlatarak yıllardır yeterli ne görürse yaptığını, berbat ne varsa karşısına dikilmeye çalıştığını kaydetti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir