Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Hakan Altun, Bursa’da duygulandırdı

Hakan Altun, Bursa’da duygulandırdı

ateshaber ateshaber -
31 0

Ersel NALBANT – Herkes Duysun / BURSA (İGFA) – Fantezi müziğinin güçlü sesi Hakan Altun, Jolly Joker Bursa sahnesinde hayranlarıyla buluştu.

“Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum” müziği ile hayranlarını selamlayan Hakan Altun, seslendirdiği müziklerle konserinin birinci kısmında duygusal rüzgarlar estirdi.

Mekanı hınca hınç dolduran dinleyicilerine eski ve yeni müziklerini söyleyen Altun, yaklaşık 2,5 saat kaldığı sahnede söylediği romantik müziklerle hayranlarının gönlüne dokundu.

Bursa’daki konserlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dinleyicilerine teşekkür eden Hakan Altun, ‘Bu gece gönlümüzce eğlenip sabahlara kadar daima birlikte müzik söyleyeceğiz. Yorulana kadar ve uykumuz gelene kadar buradayız’ dedi.

‘HERKES ENSTRÜMAN ÇALAMAZ’

Programında müzisyen arkadaşlarını da unutmayan Hakan Altun şarkıyı kendisinin söylediğini fakat çalanların da çok değerli olduğunu belirterek, “Türkiye’de herkes müzik söyleyebilir, Türkiye’de herkes alkışlayabilir lakin herkes enstrüman çalamaz arkadaşlar. Ardımdaki müzisyen kardeşlerim, ailemden daha çok gördüğüm beşerler. Lütfen onlara çok güçlü bir alkış alalım” diyerek tüm müzisyen arkadaşlarını onure etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir