Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. KASKİ süreçlerine e-Devlet kolaylığı

KASKİ süreçlerine e-Devlet kolaylığı

ateshaber ateshaber -
28 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Yönetimi (KASKİ) Genel Müdürlüğü abone memnuniyeti odaklı çalışmalarına tüm süratiyle devam ediyor. Bu güne kadar web sitesi üzerinden hizmet verdiği “E-KASKİ (Online İşlemler)” uygulamasından abonelik süreçleri, fatura bilgisi sorgulama ve ödeme üzere çeşitli kolaylıkları aboneleri ile buluşturan KASKİ, tesirli ve kolay hizmet anlayışı ile kimi hizmetlerini e-Devlet üzerinden de vermeye devam ediyor.

HIZLI VE İNANÇLI ERİŞİM

KASKİ aboneleri uygulama sayesinde şubelere gitmeden e-Devlet üzerinden; abonelik bilgileri sorgulama, abonelik kontrat feshi başvurusu, borç bilgileri sorgulama ve ödeme, fatura bilgileri sorgulama, sayacın tüketim endeks beyanı, yeni abonelik (abonelik dönemi / isim değişikliği) başvurusu ve takibi hizmetlerine çarçabuk erişme imkânı buluyor.

Abonelerine her vakit süratli, inançlı ve kaliteli hizmet sunmanın eforu içerisinde olan KASKİ Genel Müdürlüğü, hizmet verilen öbür alanlarda da e-Devlet kapsamını genişleterek devam etme maksadıyla çalışmalarını tüm süratiyle sürdürecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir