Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. İskenderunspor’a FanSupport iş birliği

İskenderunspor’a FanSupport iş birliği

ateshaber ateshaber -
36 0

HATAY (İGFA) – İskenderunspor, zelzelenin yaralarını yeni jenerasyon taraftar takviye modeli FanSupport ile saracak.

Yapılan iş birliği sayesinde; hem İskenderunspor’a gönülden bağlı olan taraftarlar hem de zelzelenin yaralarının sarılmasında takviye olmak isteyen başka kulüplerin taraftarları ortak bir gaye uğruna bir ortaya gelebilecek.

Sporseverlerin dayanağıyla; kulübün gereksinimlerine, maksatlarına ve hayallerine ulaşmasına kaynak ve motivasyon sağlanacak. “FanSupport” uygulaması üzerinden yaratılan kaynakla kulübün gelirleri artarken, tekrar yapılanma çalışmalarına ve yetenekli gençlere yatırım yapılması kolaylaşacak.

Dayanışma mutabakatının imzalanması Gençlik ve Spor Bakanlığı Riva Tesisleri’nde iş birliği muahedesi yapıldı.

İskenderunspor Kulübü Lideri Hakan Bolat, FanSupport İdare Heyeti Lideri Murat Öztermiyeci, FanSupport Genel Müdürü Ali Parlak, İskenderunspor Kulübü Lider Yardımcısı Reşit Seber, İskenderunspor Kulübü Teknik Yöneticisi Levent Şahin ve İskenderunspor Kulübü Futbol Ekibi Kaptanı Kemal Tokak’ın iştiraki ile düzenlenen basın lansmanında mutabakatla ilgili ayrıntılar paylaşıldı. Lansman kapsamında düzenlenen imza merasiminde İskenderunspor topuna da imzalar atılırken, kadronun sarsıntı anısı olarak tasarlanan siyah forması FanSupport yöneticilerine ikram edildi. İskenderunspor’un, “Depremin Çocukları” kampanyasına uygulama üzerinden bağış takviyesi vereceği de açıklandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir