Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Infinix telefonlarda en sevdiğimiz 3 özellik!

Infinix telefonlarda en sevdiğimiz 3 özellik!

ateshaber ateshaber -
30 0

Infinix markası akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yaptı. Bu kapsamda marka özellikle mobil oyun seven kullanıcılar için telefonlar üretiyor. Oyun bilgisayarı tanımından sonra “oyun telefonu” tanımını da teknoloji dünyasına kazandıran Infinix telefonları bunun yanında birçok farklı ve hayat kurtaran özelliklere de sahip. İşte sizler için hazırladığımız Infinix telefonlarda en sevdiğimiz 3 özellik videosu…

Infinix telefonların en sevilen 3 özelliği!

ShiftDelete.Net ve Yeşil Robot editörlerinden Samet, sizler için Infinix telefonlarda en sevdiği 3 özelliği paylaştı. Özellikle batarya ve cihaz güvenliğini ilgilendiren bu özellikler Infinix telefonlarının oyun telefonu olma özelliğinin yanı sıra diğer özellikleriyle de ön planda olduklarını gösterdi.

İlk özellik aslında Infinix telefonları ön plana çıkaran oyun telefonu olma özelliği ile alakalı. Infinix cihazlarda oyun oynarken telefonun kendi yazılımı olan oyun modunu açtığınızda ses açma ve kısma tuşlarını oyun kollarında bulunan tetik tuşları gibi kullanabilirsiniz. Hatta isterseniz oynadığınız oyuna göre bu tuşlara istediğiniz özelliği atayabilirsiniz.

İkinci özelliğimiz ise oldukça şaşırtıcı. Bataryayı atla. Bu özellik hem batarya sağlığınızı hem de cihazınızın aşırı ısınarak donanımsal parçalarına zarar vermesini önler. Şarj esnasında cihazınızı kullanıyorsanız bataryayı atla özelliğini açarak gücü direkt olarak bataryaya verebilirsiniz. Bu sayede hem batarya ömrünüz korunacak hem de cihazınızın aşırı ısınması önlenecek.

Üçüncü ve son özellik ise hırsızlıklara karşı bir önlem. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayan kullanıcılar metro, metrobüs gibi kalabalık toplu taşıma araçlarında müzik dinlerken tedirgin olabilmekteler. Çünkü bu esnada kötü niyetli insanlar telefonunuzu çalabiliyorlar. Infinix böyle tatsız durumların önüne geçmek için telefonun şarj kablosu veya kulaklığı çıkartıldığında ses ile uyarı vermekte. Bu özelliği telefonun ayarlar kısmına girip ardından hırsızlık uyarısı sekmesinden aktif edebilirsiniz.

Peki sizin en sevdiğiniz üç Infinix özelliği hangisi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir