Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. İnegöl Belediyesi’nin istihdama katkısı sürüyor

İnegöl Belediyesi’nin istihdama katkısı sürüyor

ateshaber ateshaber -
33 0

BURSA (İGFA) – İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve patronları buluşturabilmek ismine kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor.

Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla bağlantısını sürdürerek hakikat işe hakikat kişiyi yönlendirme vazifesi üstlenen İstihdam Merkezi, CP Piliç firması için 26 işçi alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu daha paylaştı.

CP PİLİÇ 26 İŞÇİ ALACAK

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Organize Sanayi Bölgesinde üretimini sürdüren CP Piliç firmasında ve çiftliklerde çalışmak üzere işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Açıklamada şu tabirlere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan CP Piliç firması yem fabrikası için erkek; 1 bakım tamir elektrikçisi, 4 paketleme operatörü ve 3 pres operatörü, çiftlikler için de bayan ve erkek 18 kümes hayvanı yetiştirme çalışanı olmak üzere toplam 26 işçi alımı yapacağını duyurdu. Kümes hayvanı yetiştirme çalışanları; Kurşunlu, Akıncılar, Yiğitköy, Akçapınar ve Çitli Mahallelerindeki çiftliklerde çalışacaklar. Bu alan için yaş hududu ise bulunmuyor. Müracaatlar 07 Haziran Çarşamba günü 14.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda alınacak. Yapılacak alımla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 sınırları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir