Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Gaziantep’te aylık temassız kullanım 1 milyon

Gaziantep’te aylık temassız kullanım 1 milyon

ateshaber ateshaber -
23 0

GAZİANTEP (İGFA) – Toplu taşımada 2017 yılında Gaziantep Kart markasıyla hayata geçirilen yeni Elektronik Fiyat Toplama Sistemi ile Akıllı Ulaşım yatırımlarının kapsamını geliştiren Gaziulaş’ın yeni projesi Her Kart Gaziantep Kart vatandaşların büyük beğenisini kazandı.

Kullanıcılarına büyük kullanım kolaylığı sağlayan sistem sayesinde online müracaat ile tüm kartlar Gaziantep Kart’a dönüştürülebiliyor.

TOPLU TAŞIMADA TEMASSIZ KREDİ VE BANKA KARTI KULLANIMI YÜZDE 50 ARTTI

Gaziantep Kart projesinin devreye alınması ile birlikte 2017’den beri temassız özelliği olan kredi kartlarından ödeme yapılabilen sistemde projenin yeni fazı ile birlikte banka kartların tanımlanmasıyla şahsileştirilmiş indirimler, fiyatsız aktarma ve indirimli aktarma haklarından da yararlanılabiliyor. Sisteme geçilmesiyle birlikte temassız özellikli kredi ve banka kartı kullanımında yüzde 50 artış sağlandı.

Vatandaşların ödediği ulaşım kart alım maliyeti ortadan kalkarak, rastgele bir yere müracaata gitme mecburiliği kalmayan sisteme https://herkart.gaziantepkart.com.tr/ adresinden temassız özellikli kredi ve banka kartını indirimli ya da hür Gaziantep Kart’ a dönüştürerek kısa müddette kullanılabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir