Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Kütahya’da Satranç Turnuvası’nda mükafatlar sahiplerini buldu

Kütahya’da Satranç Turnuvası’nda mükafatlar sahiplerini buldu

ateshaber ateshaber -
26 0

KÜTAHYA (İGFA) – Kütahya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu Vilayet Temsilciliği işbirliğinde gerçekleştirilen Hisarlı Ahmet Satranç Turnuvası ödül merasimi Kütahya Belediyesi hizmet binamızda gerçekleştirildi.

2 gün süren turnuvanın ödül merasimine Kütahya Belediyesi Spor İşleri Müdürü İsmail Şen, Türkiye Satranç Federasyonu Kütahya Vilayet Temsilcisi İbrahim Okursoy, atlet ve aileleri katıldı. Merasimde derece alan öğrencilere madalyaları ve mükafatları takdim edildi.

Yapılan turnuvada, 8 yaş ve altı kategorisinde, Arel Yeşilçay birinci, Halil Tuna Öcal ikinci, Özgür Deniz Candemir üçüncü ve Halit Bora Güneş dördüncü oldu. 10 yaş ve altı kategorisinde ise, Emre Kuru birinci, Kazım Bahadır Kaçar ikinci, Yağmur Derya Göktürk üçüncü ve Ümit Mete Şenel dördüncü oldu. 16 yaş ve altı kategorisinde ise, Aslınur Berrin Aydın birinci, Enes Tunca ikinci, Uğur Kaya Göktürk üçüncü ve Enes Solmaz dördüncü oldu. Açık yaş kategorisinde ise, Mehmet Eren Günay birinci, Batın Okur ikinci, Furkan Koca üçüncü ve İsmail Kerem Altınok dördüncü oldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir