Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Elon Musk’ın babası: Oğlum Mark Zuckerberg ile dövüşürse dayak yer!

Elon Musk’ın babası: Oğlum Mark Zuckerberg ile dövüşürse dayak yer!

ateshaber ateshaber -
25 0

Sosyal medya, son günlerde ünlü iş insanı Elon Musk ile Meta ve Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg arasında gerçekleşmesi beklenen kafes dövüşünü konuşuyor. Bugün ise Elon Musk’ın babası, bu dövüş için düşüncelerini paylaştı. Sosyal medya yıkıldı.

Errol Musk, Elon Musk ile Mark Zuckerberg’in liseli gibi davrandığını söylüyor

Her şey Elon Musk’ın Twitter üzerinden Mark Zuckergberg’i kafes dövüşüne davet etmesiyle başladı. Bu tweeti gören Meta CEO’su ise durumu ciddiye almış olmalı ki, Instagram hesabından hikaye paylaşarak Elon Musk’ın dövüş için konum göndermesini istedi.

Elon Musk ise Twitter üzerinden “Vegas Octagon” yazılı tweet paylaşarak sadece iki kelimeyle cevap verdi. Vegas Octagon ise ABD’nin Las Vegas şehrinde UFC (Ultimate Fighting Championship) maçlarında kullanılan bir dövüş ringi.

Bu tweete Mark Zuckerberg’den herhangi bir yanıt gelmedi. Elon Musk ise dövüşün yeri ve saatinin şekillenmesini beklediğini ifade etti. Bununla beraber antrenman yapmaya başlayacağını da sözlerine ekledi.

Bugün ise Elon Musk’ın 77 yaşındaki babası Errol Musk, İngiliz gazetesi The Sun’a verdiği bir röportajda, Elon Musk ile Mark Zuckerberg arasında bir dövüş olursa, oğlunun kaybeden taraf olacağını düşündüğünü söyledi. Errol, bu dövüş gerçekleşirse ve Elon, Mark’ı yenerse, daha kilolu ve uzun boylu olduğu için insanların ona zorba diyeceğini söyledi. Ancak tam tersi şekilde eğer kaybederse, onun aşağılanacağını belirtti.

İki iş insanı arasındaki dövüş için şu anlık kesin bir şey yok. UFC (Ultimate Fighting Championship) başkanı Dana White, Musk ve Zucker ile telefonla görüştüğünü ve ikisinin de bu konuda ciddi olduğunu söyledi. Görünen o ki bu dövüş gerçekleşecek.

İkili arasında gerçekleşecek dövüş insanlar tarafından heyecanla bekleniyor. Pek çok kişi, Mark Zuckerberg’in kazanacağını düşünüyor. Bunun nedeni ise Zuckerberg’in Ju Jitsu şampiyonu olması ve 1 yıldan fazla bir süredir dövüş sanatları eğitimi alması.

Son olarak Errol Musk, ailesinin bu dövüş için endişeli olduğunu ve oğlu ile Mark’ın, liseli gibi davrandığını söyledi.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bu dövüşü kim kazanır? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir