Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Cem Bölükbaşı SUGO Pisti’nde

Cem Bölükbaşı SUGO Pisti’nde

ateshaber ateshaber -
28 0

2,1 milyon kilometrekare alan üzerine konseyi pistte düzenlenecek ve 51 cinsten oluşan yarış ise pazar günü 08.30’da koşulacak. 13 viraja sahip 3.7 kilometrelik pistte yapılacak yarış, serinin resmi uygulaması SFgo’nun yanı sıra S Sport Plus’tan da canlı yayınlanacak.

Cem Bölükbaşı “Hedefim çaylak dönemimde daha fazla puan elde ederek hem klasmanda üst sıralara çıkmak hem de daha fazla tecrübe kazanmak. Bu seride ülkemizi en âlâ halde temsil etmekte kararlıyım ve Türkiye’yi onlara göstermekten memnunluk duyuyorum. Son olarak aracımıza #GoTürkiye logosunu ekledik ve umarım ülkemizin turizm markası olma yolunda Japonya’da benim de bir katkım olur.”

Espordaki muvaffakiyetlerinin akabinde açık tekerli yarış serilerine geçen ve 2022 yılında Formula 2’ye kadar yükselerek Türkiye’yi milletlerarası arenada temsil eden Cem Bölükbaşı, Harika Formula serisindeki beşinci yarışına bu hafta sonu çıkacak. Harika Formula’daki birinci döneminde istikrarlı bir performans sergileyen Cem Bölükbaşı’nın 5 puanı bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir