Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. KÖFN’den Popstar albümü

KÖFN’den Popstar albümü

ateshaber ateshaber -
23 0

İSTANBUL (İGFA) – Son periyotta Türkçe popun doruğuna tırmanmayı başaran KÖFN, elektronik-pop müzik cinsinin en kıymetli ikilisi olmayı başardı. Salman Tin ve Bilge Kağan Etil’den oluşan KÖFN, 2022 yılında dinlenme rekorları kıran “Bi’ Tek Ben Anlarım” ile kitleleri peşinden sürüklemişti. Akabinde gelen “Al Aramızdan” ile müzik piyasasında kalıcı olduklarını ispatlamışlardı. KÖFN artık de yeni albümü “POPSTAR” ile pop müzikte yeni bir çığır açmaya hazırlanıyor.

KÖFN’ün 9 şarkılık “POPSTAR” albümü Hypers Music etiketi ile yayında! 70’ler, 80’ler, 90’lar ve erken 2000’lerin pop, pop-synth sound’larının KÖFN’ün dokunuşuyla harmanlandığı “POPSTAR” albümündeki müziklerin tüm kelam ve bestesi Salman Tin’e ilişkin. Prodüktör koltuğunda ise Bilge Kağan Etil var.

Albümle tıpkı ismi taşıyan çıkış müziği “Popstar” pop müziğin tarifini tekrar yaparken, dikkat çeken bir güç ve dinamizm sergiliyor. “Popstar” hem eski jenerasyonların anılarını canlandıracak hem de gençleri coşturacak bir müzik. Samet Eruzun ve Ümit Şahin’in direktörlüğünde çekilen Hypers Yapım imzalı klibiyle de izleyiciyi görsel bir şölene davet ediyor. “Popstar” kaliteli tanınan müziği özleyenlerin lisanlarına marş olacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir