Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Bursa İnegöl Park Caddesi’nde sıcak asfalt tamamlandı

Bursa İnegöl Park Caddesi’nde sıcak asfalt tamamlandı

ateshaber ateshaber -
21 0

BURSA (İGFA) – Bursa İnegöl’de ana arterlerde başlatılan asfaltlama çalışmaları Park Caddesi ile devam ederken Ahmet Türkel Etraf Yolu İsaören Kavşağından Saat Kulesine kadar olan 1,6 km’lik bölgenin asfaltı ise İnegöl Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımlarının 3 günlük çalışması ile tamamlandı.

GECE GÜNDÜZ HUMMALI ÇALIŞMA

Ahmet Türkel Etraf Yolundan başlayıp Park Caddesine uzanan, saat kulesinin bulunduğu yeni Kent Meydanına kadar olan 1,6 km’lik sınır üzerinde gündüz freze kazıma gece ise asfaltlama çalışması yapılarak 3 gün mühletle bölgenin sıcak asfaltlanmasını tamamladı. Gece saatlerinde hummalı çalışma yapan takımlar, ağır olarak kullanılan Park Caddesi’ni yenilenmiş haliyle vatandaşların kullanımına sunmuş oldu.

ANA CADDELER KONFORLU ULAŞIMA KAVUŞTU

İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, teşebbüsleri sonucunda Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin de takviyesiyle ağır olarak kullanılan ana caddelerin asfaltlanması için çalışmalar başlamıştı. Kasım Efendi Caddesi, Anafartalar Caddesi, Ertuğrulgazi Caddesi, Edebali Caddesi, Yeşil Bursa Caddesi, Şebboy Caddesi, Gazhane Sokak ve Büyükdere Sokak ve Park Caddesi’nde çalışmalar tamamlandı.

ÇALIŞAMALR ETAP ETAP DEVAM EDECEK

Eksikleri bir bir gidermek için çalışmalarına sürat kesmeden devam eden İnegöl Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin de takviyesiyle Hastane Caddesi ve Adnan Menderes Bulvarı istikametindeki asfaltlama çalışmalarına devam edecek. Ardından ise Yeni Belediye Hizmet Binası, Adliye önü istikametinden hastanenin acil girişine kadar olan bölgeler havaların müsaitlik kaidelerine nazaran asfaltlanacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir