Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Bulut servislerini yarıştıran ve tek yerden yöneten servis!

Bulut servislerini yarıştıran ve tek yerden yöneten servis!

ateshaber ateshaber -
27 0

Bir SaaS platformu olan Cross4Cloud, çoklu bulut ortamlarını yönetme ve optimize etme konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor. Kullanıcıların birden fazla bulut sağlayıcısında barındırılan uygulamalarını ve kaynaklarını tek bir merkezi noktadan yönetmelerine nasıl olanak tanıyor?

Bulut servislerini yarıştıran ve tek yerden yöneten servis!

Cross4Cloud web sitesine ulaşmak için buraya tıklayın

Cross4Cloud, farklı fiyat ve hız opsiyonlarını tek ekrandan görüntüleme, raporlama, anlık optimizasyon önerileri, olağan üstü durumlarda hızlı ve ucuz geçiş, platformlar arası sorunsuz taşınma ve bölge/sağlayıcı bazlı regülasyonlara uyum gibi imkanlarıyla kullanıcılarına bulut kullanım tecrübesi sunuyor.

KWORKS’22 girişimlerinden Cross4Cloud almış olduğu yatırımla Amerika ve Türkiye olmak üzere iki ayrı lokasyonda şirketleşme sürecini tamamladı. Kurucu ortakları ile birlikte toplam 12 kişilik uzman bir ekiple çalışmalarını sürdüren girişim, yakın zamanda bu sayıyı 16 kişiye çıkarmayı amaçlıyor. Geliştirmekte oldukları PoC servislerini 2023 yılı içerisinde tamamlayarak kullanıcıları ile buluşmayı planlayan şirket, hızla büyümekte olan bulut teknolojileri pazarından önemli bir pay almayı hedefliyor.

PoC versiyonunda yer vermeyi düşündükleri servis ve özelliklerin içerisinde depolama (storage), raporlama, izleme (monitoring) ve bulut iyileştirmeleri (optimization) yer alan girişimin hedef müşteri kitlesini ise çoklu bulut kullanımı ve bulut sağlayıcıları arasında geçiş alışkanlıkları yüksek olan kurumsal firmalar ile startuplar oluşturuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir