Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Antalya çiçek bahçesine dönecek

Antalya çiçek bahçesine dönecek

ateshaber ateshaber -
29 0

ANTALYA (İGFA) – Antalya Büyükşehir Belediye Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı grupları, turizm dönemi ile birlikte kent genelinde ağır bir çalışma içine girdi. Büyükşehir Belediyesi Hurma Bitki Üretim Tesislerinde itinayla yetiştirilen rengârenk çiçekler kenti çiçek bahçesine dönüştürmeye başladı.

ŞEHİRDE RENK CÜMBÜŞÜ

Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde yaptığı çiçek dikimi ile turizmin başşehrini her mevsim güzelleştirmeye devam ediyor. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı grupları Atatürk Caddesi, Yavuz Özcan Parkı ve Konyaaltı Caddesi’nde çiçek dikimi gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesine ilişkin seralarda üretimi yapılan rozet, horoz ibiği ve vapur dumanı üzere 300 bin çiçeğin dikimi yapıldı.

ENGELLİ RAMPASI, MERDİVEN VE BANK KURULDU

Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ayrıyeten Konyaaltı Sahili’nde Boğaçayı ile Liman ortasındaki kıyı bandında vatandaşların denize ulaşımını kolaylaştırmak maksadıyla 8 adet yeni merdiven ve 2 adet engelli rampası imal ederek farklı noktalara montajını gerçekleştirdi. Gruplar ayrıyeten vatandaşlardan gelen talep üzerine yeni banklar yerleştirerek oturma ünitelerinin sayısını arttırdı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir