Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Ankara Büyükşehir Belediyesi yaz okulları başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi yaz okulları başlıyor

ateshaber ateshaber -
29 0

ANKARA (İGFA) – 3 Temmuz 2023 tarihinde başlayacak Yaz Okullarına 19-23 Haziran tarihleri ortasında Aile Ömür Merkezleri ve Çocuk Kulüpleri’nde kayıt yaptırılabilecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, öğrenci dostu uygulamalarla yaz tatilinde de Başkentli öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor.

Başkentli çocukların ve gençlerin eğitim ve ferdî gelişimine katkı sağlamayı, toplumsallaşmaları için aktivite alanları oluşturmayı, yeteneklerini geliştirmeyi ve spor yapmaya teşvik etmeyi amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte Aile Ömür Merkezleri, Çocuk Kulüpleri ve Gençlik Merkezlerinde bu yıl da Yaz Okullarını açıyor.

GENÇLER HEM ÖĞRENECEK HEM EĞLENECEK

Yaz Okullarında dersler haftanın 7 günü 09.00 ile 17.00 saatleri ortasında gerçekleşecek. Başkentli gençler yaz boyunca; web tasarım, İngilizce, Türkçe, satranç, jimnastik, boks, bilgisayar, masa tenisi, judo, karate, badminton, gitar matematik, el sanatları, jimnastik ve zekâ oyunları üzere ders ve aktivitelerden yararlanabilecek.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen Yaz Okullarına kayıtlar 19-23 Haziran tarihleri ortasında yapılabilecek. Ders ve aktiviteler ise 3 Temmuz 2023 tarihinde başlayıp 1 Eylül 2023’te sona erecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir