Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. 13.999 TL’ye fiyat performans hazır sistem incelemesi!

13.999 TL’ye fiyat performans hazır sistem incelemesi!

ateshaber ateshaber -
20 0

Son dönemdeki piyasa dalgalanmaları ve küresel enflasyon nedeniyle teknoloji fiyatları sürekli artmaktadır. Bu sebeple, uygun fiyatlı bir oyun bilgisayarı arayışında olan takipçilerimize özel olarak bir sistem oluşturuyoruz. İşte SDN takipçileri için 13.999 TL’ye sunduğumuz yüksek performanslı ve fiyat/performans açısından avantajlı bir oyuncu bilgisayarı incelemesi!

Gençer Gaming 13 bin 999 TL’lik fiyat performans sistemi incelemesi!

Gençer Gaming sponsorluğuyla hazırladığımız RX 7600 gaming sistem, SDN takipçilerine özel indirimli fiyat ile alınabilecek. Tabii stokların sınırsız olmadığını belirtelim. Ayrıca paylaştığımız bağlantı üzerinden dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Gençer Gaming SDN hazır sistemi satın almak için: https://bit.ly/3XilIBF

250 adet stok için geçerli 13.999 TL bütçe ile alabileceğiniz en iyi hazır sistem seçeneklerinden biri olan ürün; Ryzen 5 5600 işlemcisine sahip. Cihazın ekran kartı ise SAPPHIRE PULSE AMD Radeon™ RX 7600 8GB AMD RDNA 3 modeli. Ray Accelerator gibi çeşitli çekirdeklere sahip olan ekran kartı yüksek grafikte oyun oynamanızı sağlıyor.

Sistemin RAM kapasitesi ise Apacer markasının 16 GB belleği oldu. Kasada yer alan RAM, 2×8 formatında ve 3600 MHz frekans hızıyla karşımıza çıkıyor. Diğer yandan 512 GB kapasiteli NVMe M.2 SSD’si de sistemin parçaları arasında yer alıyor. Ayrıca bu parçaların bir araya geldiği kasa ise Everest FLAT MESH 4x12cm Rainbow Fan Tempered Camlı Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası kasası oldu. Çok fan istemeyen ve büyük olmayan bu kasada RGB ışıklandırma da yer alıyor.

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

  • Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
  • Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
  • Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
  • SDN Forum ►► https://bit.ly/2AQ2DR7

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir