Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Zootekni’de Ulutaş devri

Zootekni’de Ulutaş devri

ateshaber ateshaber -
34 0

ANKARA (İGFA) – Ülke hayvancılığının teminatı olan Zooteknist Ziraat Mühendisleri, Ankara’da Zootekni Federasyonu 4. Olağan Genel Kurulu’nda bir ortaya geldi. Ülkemizin dört bir yanından genel heyete katılan delegasyon, Prof. Dr. Zafer Ulutaş tarafından oluşturulan tek liste ile seçime girip oy birliğiyle yeni idaresi seçmiş oldu.

Başkan Ulutaş, bir evvelki periyot Zootekni Federasyonu Lideri Dr. İsmail Mert’e bir teşekkür plaketi taktim ederek, “Bu güne kadar emek veren tüm liderler ve idarelerine mesleğimiz ismine, topluluğumuz ismine, ülke hayvanciligina verdikleri hizmetler, yapmış oldukları gayretler için hürmetlerimi sunuyor; devraldığımız bayrağı daha ileriye taşıyacağımıza kelam veriyorum” dedi.

Yapılan oylama ile yeni idare ve kontrol heyeti asıl ve yedek üyeler önümüzdeki üç yıl için misyon almış oldu. “Genel heyetin mesleğimize, ülkemize güzel uğurlu olmasını temenni ederiz” diyen Lider Ulutaş , genç meslektaş adaylarını da unutmayarak ilgili çalışmalarda idarenin bu mevzuda büyük hassasiyet göstereceğini belirtti.

İŞTE KONSEY MİSYON DAĞILIM LİSTESİ

Yönetim heyetinin yapılan birinci toplantıda vazife dağılımı şöyle

Başkan: Zafer Ulutaş
Lider V.: Cengiz Erkan
Sayman: Ahmet Uçar
Üye: İbrahim Ak
Üye: İstek Dönmez
Üye: Bilsay Kancı
Üye: Kemal Akman

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir