Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Yola çıkmadan indirin: Bayramda izleyebileceğiniz en iyi, güncel dizi ve filmler!

Yola çıkmadan indirin: Bayramda izleyebileceğiniz en iyi, güncel dizi ve filmler!

ateshaber ateshaber -
31 0

2023 Kurban Bayramı, 28 Haziran Çarşamba günü başlayacak ve 1 Temmuz Cumartesi günü sona erecek. Bayram tatili dolayısıyla birçok insan memleketlerine veya tatil yerlerine gitmeye başladı bile. Eğer siz de bu kişiler arasındaysanız, gittiğiniz yerde canınız sıkılabilir veya ailenizle hep beraber bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Sizin canınız sıkılmasın diye işte bayramda izlenecek en iyi dizi ve filmler!

Bayramda izlenecek en iyi dizi ve filmler!

Kutsal Damacana 4

Listemizin başında Türkiye’de komedi filmi denildiğinde ilk akla gelen film serilerinden biri olan Kutsal Damacana serisinin 4. filmi yer alıyor. Kutsal Damacana 4, yanlışlıkla papaz olan Fikret’in hikayesini konu ediyor. Fikret, yanlışlıkla girdiği papazlık yolunda kendisini tahmin edemeyeceği bir konumda bulur. Beklenmedik bir şekilde Vatikan’a kadar yükselen Fikret, artık yurduna geri dönmeye karar verir.

Sen İnandır

Belki bayramda ailenizle oturup romantik bir film izlemek istemezsiniz. Ancak Sen İnandır, eşiniz veya sevgilinizle bayramın ilk günü herkes dağılınca oturup izleyebileceğiniz keyifli bir film. Torunlarının birbirleriyle evlenmesini isteyen iki büyükanne, onlar için tesadüf gibi gösterdikleri bir karşılaşma ayarlar. Durumdan haberleri olmayan iki genç karşılaştıklarında, çocukluk aşkları yeniden gün yüzüne çıkar ve eski defterler açılır.

Extraction 2

Ben aksiyondan kopamam, bayramda bile aksiyon ararım diyenler için Extraction 2 biçilmiş kaftan. Tyler Rake (Chris Hemsworth), Bangladeş’in Dhaka kentindeki görevinden aldığı ağır yaralardan zar zor kurtulduktan sonra geri dönmüştür. O ve ekibi bir sonraki görevlerini üstlenmeye hazırdır. Belirtmekte fayda var ki öncelikle Extraction adındaki ilk filmi izlemeniz tavsiye edilir.

Zamanda Tutsak

Ben yer ve zaman fark etmez her yerde korkmayı, gerilmeyi severim diyenlere ise önerimiz Zamanda Tutsak. Film, tatil için gittikleri tenha bir kumsalda beklenmedik durumlarla karşılaşan bir ailenin hayatına odaklanıyor. Geldikleri plaj oldukça kuytudadır ve aile birkaç saatliğine burada dinlenir. Ancak sonra beklenmedik bir şey olur. Aile, plajın anlam veremedikleri bir şekilde hızla yaşlanmalarına neden olduğunu ve hayatlarının sadece bir güne düştüğünü fark eder.

Black Mirror 6. Sezon

Tüm bölümlerinin birbirinden bağımsız olduğu ve hepsinin birbirinden fazla şaşırttığı dizi Black Mirror‘un 6. sezonu da izleyiciyle buluştu. Bayramda güzel vakit geçirmek için izlenebilecek olan dizinin tüm bölümlerinden ayrı keyif alacaksınız. 6. sezonda JOAN İĞRENÇ BİRİ, LOCH HENRY, BEYOND THE SEA, MAZEY DAY, ŞEYTAN 79 bölümleri bulunuyor.

Derin Komplo

Ben izlediğim dizinin sürükleyici ve gizemli olmasını isterim diyenler için Derin Komplo, tam da bunları karşılayan bir mini dizi. Yeni bir ölüm, kapandığı sanılan bir cinayet davası hakkında rahatsız edici şüpheler uyanmasına sebep olur. Sokaklarda yaşayan eski bir dedektif gerçeğin peşine düşer.

Gezegenimiz 2

Biz bayramda aile büyüklerimiz ile oturur belgesel izleriz diyenler için de harika bir önerimiz var. Dünya çapında büyük bir çıkış yakalayan Gezegenimiz belgeselinin 2. sezonu da çıktı. Belgeselde, muhteşem ve yenilikçi sinematografi aracılığıyla doğal dünyadaki en dramatik ve çekici hikayelerden bazıları gösterilerek hayvanların nasıl ve neden göç ettiğinin gizemi araştırılıyor.

Terzi

Listemizdeki diğer dizi ise bir Türk drama dizisi olan Terzi. Peyami, yeteneğini büyükbabasından miras alan başarılı bir terzidir. Büyükbabasının ölümünün ardından Peyami, herkesten sır gibi sakladığı, akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa’nın bakımını üstlenir. Bu sırada istismara uğradığı ilişkiden kurtulmaya çalışan Esvet, kendisini sırlarıyla birlikte Peyami ve Mustafa’nın hayatında bulur.

Katil Avcıları

Suç temalı dizilerden biri olan Katil Avcıları izlemeye başladığınızda bırakamayıp bitireceğiniz dizilerden. Öyle ki her biri 4 bölümden oluşan 3 sezona sahip. Dizide gerçek dedektifler soğukkanlı katilleri, onları durdurmak için verdikleri amansız mücadeleleri ve suçluları adalete teslim eden cesur insanları anlatıyor.

XO, Kitty

Sıradaki önerimiz ise gençlik dizilerinden hoşlananlar için. 2023 yapımı XO, Kitty dizisinde, Genç çöpçatan Kitty Song Covey, aşk hakkında bilinmesi gereken her şeyi bildiğini düşünür. Ancak uzun mesafeli erkek arkadaşıyla yeniden bir araya gelmek için dünyanın öbür ucuna taşındığında, kendi kalbi söz konusu olduğunda ilişkilerin çok daha karmaşık olduğunu çok geçmeden fark eder.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Bayramda izlenecek dizi ve filmler listemizde olması gerektiğini düşündüğünüz içerikler var mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir