Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Yeni müzikleri için stüdyoya kapandılar!

Yeni müzikleri için stüdyoya kapandılar!

ateshaber ateshaber -
25 0

İSTANBUL (İGFA) – Yeni müziği için 2 gün boyunca stüdyoya kapandılar. Müziğinin ismi ,görsel fotoğraf ve müziklerinden küçük görüntü kesiti paylaşımlarını toplumsal medya hesaplarından önümüzdeki günlerde sevenleri ile paylaşacaklar.

Geçtiğimiz günlerde Baş mecmuasında çekilen program için Kocaeli’den İstanbul’a giden Mor Narpın ve Murat Selçuk Katıoğlu Beşiktaş,Ortaköy seyahate dahil olmak üzere küçük bir İstanbul tipi yaptılar.Mor Narpın giydiği beyaz spor kıyafeti ile adeta yaz hiç bitmesin dedi.Giydiği beyaz spor kıyafeti ile Mor Narpın ile sevenlerinden tam not aldı.

Yeşil Kasaba’dan aslen egeli olan Mor Narpın ve Gaziantep’li Murat Selçuk Katıoğlu geçtiğimiz günlerde basına “Yeni müziğimiz çok yakında yayında olacak.Şarkımız her tarafı ile kaliteli olsun istiyoruz.Konserler için görüşmelerimiz devam ediyor.Bizim olduğumuz her türlu aktifliği sevenlerimiz ile paylaşacağız.Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutlarız. Icardi “Aşkın Olayım ” müziği ile bu dönem çok gündeme geldi. Biz de ilerdeki çalışmalarımızda bu müzik üzere müzikler hazırlamak istiyoruz.Tabiki sporda önceliğimiz Kocaeli’de yaşadığımız için Kocaelispor sonra Harika Lig’de yer alan 4 büyük kadromuz ve ligimizde yer alan kadrolar Müziğimiz tutarsa tribünlerde dinlemek isteriz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir