Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Yeni Mac Studio modelleri tanıtıldı: İşte detaylar!

Yeni Mac Studio modelleri tanıtıldı: İşte detaylar!

ateshaber ateshaber -
30 0

Apple’ın gerçekleştirmekte olduğu WWDC23 etkinliği kapsamında ilgi çekici başlıklar ele alınmaya ve yenilikler aktarılmaya devam ediliyor. Yeni Mac Studio modellerinin tanıtımının bu etkinlik süresince yapılacağı, uzun süredir konuşulmaktaydı. Nihayet beklenen oldu ve yeni modellerin tanıtımı gerçekleşti. İşte detaylar

Yeni Mac Studio modelleri, Apple’ın en güçlü işlemcilerine sahip!

Yeni Mac Studio modellerinin en dikkat çekici yanı, performans alanında sahip olduğu üstün nitelikler oldu. Serinin yeni cihazlarında geliştirdiği en güçlü işlemcileri seçme imkanı tanıyan Apple, kullanıcılarına M2 Max ve M2 Ultra işlemcilerini sunuyor.

Performans canavarı Mac Studio modelleri, M2 Max ve M2 Ultra işlemcileriyle birlikte birçok alanda üst düzey bir deneyim sunacak. Eski nesillere göre %40’a varan bir verimlilik artışı sağlayan yeni nesil Mac Studio’lar; geliştiriciler, içerik üreticileri ve diğer önemli alanlarda çalışan tüm uzmanlar için efektif bir yapıya sahip.

Yapılan açıklamalara göre yeni modeller, 1999 ABD doları ile başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Türkiye’de yaklaşık 55 bin Türk Lirası gibi bir başlangıç fiyatına sahip olması beklenen cihazların profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacağı düşünülüyor.

Gelişmeleri YouTube’da gerçekleştirdiğimiz canlı yayından takip etmeyi unutmayın.

Peki, sizler yenilenen seri hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce de Apple’ın yaptığı işlemci devrimi heyecan verici değil mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir