Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. UGREEN 200W adaptör inceleme!

UGREEN 200W adaptör inceleme!

ateshaber ateshaber -
28 0

Bilgisayar, telefon, tablet, akıllı saat ve kulaklık derken gün içerisinde birçok cihazı şarj etmekle uğraşıyoruz. Tek tek adaptör aramaya ve yer işgalinden kurtaran Ugreen 200W adaptör inceleme videosu sizlerle.

UGREEN 200W adaptör inceleme!

Ugreen 200W adaptör satın almak için buraya tıklayın

Ugreen Nexode 200W USB Type-C QC 4.0 PD 3.0 GanX 6 Portlu Hızlı Şarj Cihazı, aynı anda 3 adet MacBook veya notebook’u şarj etmek için 200W toplam çıkış gücünü kullanıyor. Ayrıca tüm çıkışları kullanarak Apple ekosistemini tek bir şarj cihazıyla şarj etmek mümkün, böylece şarj aleti kalabalığından kurtulabilirsiniz. Geliştirilmiş GaN 2 + SiC çipleri sayesinde enerji dönüşümü %95 verimlilikle gerçekleştiriliyor. Bu da enerji kayıplarını minimize ediyor ve yüksek verimlilikte hızlı şarj sağlıyor.

Şarj esnasında oluşabilecek olumsuz durumları engellemek için güvenlik protokolleri de bu cihazda mevcut. Yüksek akım, yüksek voltaj, kısa devre, yüksek sıcaklık gibi durumlarda şarj işlemini keserek bağlı olan cihazları koruyor. Ayrıca, alev almaz ve ısıya dayanıklı gövdeyle fiziksel güvenliği üst düzeyde.

Şarj cihazıyla birlikte çıkan 2 metre uzunluğundaki güç kablosu, şarj cihazınızı istediğiniz yere yerleştirmenize olanak tanıyor. Bu kablonun yanmaya karşı dayanıklı malzemelerden yapıldığını belirtelim.

Kutu içerisinden çıkan 1 adet 100W gücünde Type-C to Type-C örgülü kablo, yüksek akım taşıma kapasitesiyle MacBook’lar, notebook’lar, iPad’ler ve akıllı telefonları hızlı bir şekilde şarj etmenize olanak tanıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir