Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Sardis Mükafatlarına müracaatlar başladı

Sardis Mükafatlarına müracaatlar başladı

ateshaber ateshaber -
31 0

İSTANBUL (İGFA) – Finans dünyasının tüm bileşenlerinin buluşacağı, yenilikçi projelerin ve pazarlama muvaffakiyetlerinin ödüllendirileceği Sardis Ödülleri’ne müracaatlar 5 Haziran itibariyle başladı.

Global trendler doğrultusunda kurgusu her sene yenilenen Sardis Awards; data odaklı yaratıcılıktan teknolojinin yenilikçi kullanımına, dijital pazarlamadan olumlu toplumsal tesire kadar geniş bir yelpazede yer alan çalışmaları kıymetlendirecek.

İnovasyon Bölümü’nde yer alan, finansal kuruluşların; dijital platformlar, finansal teknoloji şirketleri ve teknoloji teşebbüsleri üzere üçüncü partilerle gerçekleştirdikleri API bazlı işbirliklerini ödüllendiren başlık; Ekosistem Geliştiren İşbirlikleri olarak güncellendi.

Veri kullanımının finans kesimindeki başarılı sonuçlarını ödüllendiren Bilgi Stratejileri başlığında ise; bu sene şu kategoriler yer alıyor: Dataya Dayalı İnovasyon, Müşteri Tecrübesi ve Şahsileştirilmiş Finans Teklifleri.

Chatbotlar, ferdî asistanlar, süreç optimizasyonu üzere alanlarda yapay zekâ eserlerini ve süreçlerini kullanan projelerin yarıştığı; Teknolojinin Yenilikçi Kullanımı kısmında bu senin yenilenen kategori ise; finansal varlıkların yanı sıra KVVK kapsamındaki bilgilerin de inançta kalmasını sağlayan yenilikçi güvenlik tahlillerinin yarıştığı; Siber Güvenlik Uygulamaları.

Önceki yıllarda olduğu üzere, toplumsal, çevresel ve ekonomik problemlere tahlil öneren, kamuoyundaki şuur ve farkındalığı artıran çalışmalar Müspet Toplumsal Tesir Bölümü’nde yer alacak. Bu kısımda, bayanlara ve toplumsal cinsiyet ayrımına yönelik hayata geçirilen kurumsal toplumsal sorumluluk projeleri de değerli bir yer tutuyor.

Sardis Mükafatları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve müracaat yapmak için sardisawards.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir