Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Sakaryaspor taraftarına ‘hatıra’ noktası

Sakaryaspor taraftarına ‘hatıra’ noktası

ateshaber ateshaber -
25 0

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi kentin estetiğine katkı sunacak dekoratif aydınlatma çalışmalarını tüm süratiyle sürdürüyor.

Ana cadde üzerindeki kavşaklara uygulanan bu çalışmalara birinci olarak Ay Yıldızlı dekoratif aydınlatma sistemiyle başlanmıştı.

Vatandaşlar tarafından da büyük beğeni toplayan bu çalışma sonrası Büyükşehir Belediyesi, Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu etrafındaki ana cadde üzerindeki kavşağa bu sefer yeşil-siyaha boyanmış dekoratif aydınlatma sistemi uyguladı.Sakaryaspor logosu ve yeşil-siyah bir top işlemesinin bulunduğu mimari, açıldığı birinci günden itibaren taraftarın hatıra noktası oldu.

TARAFTARIN BULUŞMA ADRESİ OLACAK

Sakarya’nın estetik imgesini zenginleştirme maksadıyla başlatılan çalışma kapsamında kentin ortak paydası olan Sakaryaspor’a da yer verildi.

Stadyuma ulaşımda sıklıkla kullanılan ana cadde üzerindeki kavşağa Sakaryaspor’un yeşil-siyah renklerini taşıyan dekoratif aydınlatma sistemi yerleştirildi. Sakaryaspor tutkunlarına görsel şölen sunacak olan dekoratif çalışma ışıklandırma ve etraf düzenlemesi sonrası tamamlanacak. Taraftarların buluşma noktası olacak, maç günleri heyecanı ve Sakaryaspor sevgisini fotoğraf karelerine sığdıracak olan dekoratif çalışmanın bulunduğu alanda birebir vakitte kutlama ve anma aktiflikleri de düzenlenebilecek. Görsel mimari, şimdiden birçok taraftarın dikkatini çekti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir