Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. MAGAZİN
  4. »
  5. Reza Zarrab Amerikalı top model ile aşk yaşıyor!

Reza Zarrab Amerikalı top model ile aşk yaşıyor!

ateshaber ateshaber -
29 0

İSTANBUL (İGFA) – İsmi Türkiye’de birçok ünlü isimle anılan Ebru Gündeş’in eski kocası Reza Zarrab’ın, Amerikalı ünlü bir top model ile aşk yaşadığı öğrenildi.

Onur Akay Medya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye nazaran, Zarrab gönlünü bu sefer Amerikalı ünlü bir top modele kaptırdı.

Gigi Hadid, Chanel Iman, Taylor Hill ve Kendall Jenner üzere ünlü top modellerin isminin geçtiği bu aşk olayında, bu modellerden hangisinin Zarrab ile sevgili olduğu ise merak konusu oldu.

Zarrab’ın Miami kenti yakınlarındaki Davie bölgesindeki ultra lüks malikanesinde gözlerden ve basından uzak buluşan çift, şimdilik fotoğraf vermemek için büyük gayret gösteriyorlar. Gönlünü üzücü kaptıran Reza Zarrab’ın Amerikalı top model ile evleneceği de konuşuluyor. Ebru Gündeş’le evli olduğu periyotlarda Hadise ile birlikte olduğu tezleri uzun müddet konuşulan Reza Zarrab, ABD’nin İran’a uyguladığı ambargoyu deldiği gerekçesiyle 2016 Mart ayında tutuklanmıştı. ABD’nin Florida eyaletinde Next Level Performance Center isimi bir şirket de kuran Reza Zarrab’ın, kimliğini değiştirip Aaron Goldsmith ismini almasından sonra ultra lüks malikanesinde gözlerden uzak hayat sürerken, ismi da sık sık Türk ünlülerle anılmaya devam etmişti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir