Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SPOR
  4. »
  5. Potanın Tarzanları, Ahmet Kandemir’e emanet

Potanın Tarzanları, Ahmet Kandemir’e emanet

ateshaber ateshaber -
25 0

MANİSA (İGFA) – Potanın Tarzanları, 2023-2024 dönemi için Başantrenörlük misyonu için ligimizin deneyimli antrenörlerinden Ahmet Kandemir ile anlaştı.

Tevfik Lav Spor Tesislerinde gerçekleştirilen imza merasiminde kendisini yeşil-beyazlı topluluğa bağlayan sözleşmeye imza attı. İmza merasiminde Kulüp Lideri Bora Çaylan da yer aldı. Çaylan, Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün’ün takviyeleriyle Üstün Lig’de ikinci dönemlerinde daha da üstleri hedeflediklerini söyledi.

Manisa BBSK Lideri Bora Çaylan, imza merasimi sonrasında yaptığı açıklamada, “Süper Lig’deki birinci dönemimizi güçlü lakin hoş bir formda tamamladık. Dönem sonu prestijiyle Hakan Demir hocamızın da İran Ulusal Kadrosunda misyon üstlenmesi sonucunda Başantrenörlük vazifesi için yeni bir arayışa girdik. Ahmet hocamız da bu süreçte Kosova’daki vazifesini tamamlamıştı. Kendisi esasen basketbol topluluğunun tanıdığı, bildiği önde gelen isimlerden biriydi. 2-3 gün ekiple ilgili istişarelerde bulunduk. En sonunda mutabakatımızı da nihayete erdirdik. Bugün de imzaya dökerek önümüzdeki yıl için Ahmet hocamızla çalışmaya karar verdik. Kulübümüz ve kendisi için güzel olsun” dedi.

Çaylan açıklamasının devamında, “Geçen yıl ki amacımız gerçekçi olarak ligde tutunmaktı. Küme düşme riski yaşamamaktı. Bunu da Allah’a çok şükür başardık. Ligi hedeflediğimiz yerde tamamladık. Artık maksadımızı bir üst noktaya çıkardık. Bu sene maksadımız play-off bandının içinde yer almak. Play-off bandında da ligin sürpriz, renk veren bir kadrosu olmayı düşünüyoruz”.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir