Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Pokemon temalı yeni Samsung kulaklıklar göz dolduruyor!

Pokemon temalı yeni Samsung kulaklıklar göz dolduruyor!

ateshaber ateshaber -
26 0

25 yıl süren maceralarında artık Ash ve Pikachu’ya veda ediyor olsak da Pokemon tüm dünyadaki popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Pokemon’un en popüler olduğu ülkelerden birisi de hiç kuşkusuz Güney Kore. Bu pazarı en iyi şekilde değerlendiren Samsung ise Pokemon temalı yeni ürünler ile karşımıza çıkıyor.

Samsung, Pokemon temalı yeni kulaklık modellerini tanıttı!

Güney Koreli şirket; Jigglypuff, Ditto ve Snorlax şeklinde tasarlanmış üç yeni Galaxy Buds 2 şarj kutusunu tanıttı. Tasarımları ile kendisine hayran bırakan yeni Pokemon temalı Samsung kulaklıklar için istenen başlangıç fiyatı 99 dolar seviyesinde. Galaxy Buds 2 Pro’nun fiyat etiketi ise 152 dolar.

Samsung, Mayıs 2022’de Galaxy Buds 2 ve Buds 2 Pro kulaklıkları için Poke topu şeklindeki şarj kutularını piyasaya sürerek bu seriyi başlatmıştı. Satışa sunulmasının ardından saatler içerisinde tükenen bu serinin ardından şirketten Pokemon temalı farklı ürünler de gördük.

Galaxy Z Flip 3 için Pokemon versiyonunu çıkaran şirket Galaxy Watch 5 ve Galaxy Z Flip 4 için de popüler çizgi film temalı kılıf ve kayışlarını tanıtmıştı. Samsung’un bu ürünleri de başta Güney Kore olmak üzere satışa çıktıktan sonra büyük bir ilgi ile karşılaştı.

Samsung’un Jigglypuff, Ditto ve Snorlax şeklinde tasarlanmış Galaxy Buds 2 ve Buds 2 Pro modelleri için de benzer bir ilgi ile karşılaşması sürpriz olmayacaktır. Pokemon temalı yeni kulaklıkların ilk olarak Güney Kore’de satışa sunulması bekleniyor. Sonrasında ise bu kulaklıklar muhtemelen eBay üzerinden satışa çıkacak.

Samsung yeni kulaklık modelleri ile yine Pokemon hayranlarını mest edecek gibi görünüyor. Peki siz Pokemon temalı yeni Samsung kulalıklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir