Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Ofistekiler internete ne kadar ödüyor?

Ofistekiler internete ne kadar ödüyor?

ateshaber ateshaber -
27 0

Teknolojinin en sık ve yoğun kullanıldığı ofislerden biri olan SDN ofisinde kimin hangi internet altyapısına sahip olduğunu, ne kadar fatura ödediğini ve ne kadar hız aldığını Dünya Wi-Fi Günü’nde konuştuk.

Ofistekiler internete ne kadar ödüyor?

TurkNet’e ulaşmak için buraya tıklayın

ShiftDelete.Net ofisindeki arkadaşlarımız genel olarak internet altyapısına göre iyi bir upload ve download hızı alıyor. Ancak internet hızına özellikle de upload’a en çok ihtiyaç duyan prodüksiyon ekibimizden Rıza, VDSL altyapılı internetinde 35 MBPS interneti bile tam alamadığını söyledi.

Herkes için mecburi olan yüksek internet hızları, TurkNet’in evde kurulu olan Wi-Fi kapsama alanı için sunduğu SmartiFy çözümü ile daha da stabil hale geliyor. Peki SmartyFi nedir?

Uzaktan yönetilebilir, yapay zeka temelli bir Wi-Fi hizmeti olan SmartyFi, sadece TurkNet GigaFiber’lilerin yararlanabildiği bir hizmet. Evlerdeki kablosuz interneti, yapay zekaya dayalı bir sistemde uzaktan yönetme kapasitesiyle, kullanıcılarımıza kanal yönetimi deneyimi sunuyor. Evlerinde Wi-Fi’a bağlanmakta sorun yaşayan, internet hızlarıyla ilgili olumsuz deneyimi olan kullanıcılarımıza anında müdahale edip, evlerinin her noktasında bağlantı hızı çözümü sunuluyor.

Metrekare olarak büyük, kalın duvarlı ya da çok katlı evlerde çoğu zaman bağlantı sorunları oluşuyor. Evlerin bu özelliklerine çoklu kullanım da eklenince sorun daha da büyüyor. Wi-Fi yönetim sistemi ile evin her köşesinde kesintisiz bağlantı hızına ulaşmak mümkün.

Ekipler evin durumunu analiz ederek gerekli noktalara gerektiği kadar cihaz yerleştiriyor ve daha sonra internetinizi sisteme bağlıyor. Siz ve evinizdeki diğer kullanıcılar internete girdiğinde bağlantı hızını herkesin ihtiyacına göre efektif bir şekilde çalışmak üzere sistem çalışmaya başlıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir