Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Mutfaklarınıza pratiklik katan Simfer ankastre set!

Mutfaklarınıza pratiklik katan Simfer ankastre set!

ateshaber ateshaber -
24 0

Ankastre set, mutfaklarda sıklıkla kullanılan fırın, ocak ve davlumbaz gibi cihazların mutfaklara yerleştirildiği bir sistemdir. Ankastre set mutfakta daha fazla alan kazanılır ve daha modern bir görünüm elde edilir. Ayrıca setlerin temizliği de oldukça kolaydır ve mutfakta daha düzenli bir görünüm sağlar.

Pratik kullanımı ve estetik görünümü sayesinde bu setler mutfaklara fonksiyonellik ve şıklık katar. Ankastre ürünlerini tek ya da set halinde satın alabilmeniz mümkündür. Farklı hacim ölçülerine sahip ürünler siyah, beyaz, inox, silver gibi renklerde satışa sunulur. Setlerin içinde yer alan modeller cam ve çelik malzemelerden üretilirler. Gazlı ve elektrikli olarak üretildikleri için kullanıcılara tercih kolaylığı da sağlarlar.

Ankastre set özellikleri nelerdir?

Ankastre set modelleri modern mutfakların vazgeçilmez parçalarından biridir. Bu setler genellikle ocak, fırın ve davlumbaz gibi cihazları içerir. Modellerin özellikleri arasında ise tamamen entegre edilmiş olmaları, yüksek kapasiteleri ve kullanımı kolay kontrol sistemleri yer alır. Ayrıca modern setlerin pek çok ek özelliği de bulunur.

Pişirme programları, otomatik temizleme fonksiyonları, dokunmatik ekranlar bunlardan bazılarıdır. Bu özellikler kullanımını daha pratik, konforlu ve keyifli hale getirir. Mutfağınızın özelliği ve cihazı konumlandıracağınız alana göre bir modeli seçmeniz gerekir.

Ankastre set fiyatları ve modelleri

Setlerin fiyatları model ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Pişirme programları, otomatik temizleme fonksiyonları ve dokunmatik ekranlar gibi ek özellikler fiyat üzerinde belirleyici unsurlardır. Ancak diğer yandan daha temel özelliklere sahip bir set daha uygun bir fiyatlara satın alınabilir ve her bütçeye uygun bir seçenek bulunabilir. Önemli olan, hangi özelliklerin ihtiyacınıza en uygun olduğunu belirlemek ve fiyatları karşılaştırmaktır.

Ankastre setler 2’li ve 3’lü set olmak üzere ikiye ayrılır. 3’lü setlerde 60 lt, 80 lt ve retro setler yer alır. 2’li setlerde ise davlumbaz & ocak setler, fırın & ocak setler ve fırın & davlumbaz setler bulunur. Hangi modeli seçeceğiniz tamamen kullanım ihtiyacınıza bağlıdır. Modeller arasından ihtiyacınıza uygun olanı hemen seçebilirsiniz. Siz de birbirinden uygun fiyatlara sahip Simfer ankastre set modellerine göz atarak mutfağınıza uygun modeli satın alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir