Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. MUSKİ kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor

MUSKİ kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor

ateshaber ateshaber -
27 0

MUĞLA (İGFA)- Muğla Büyükşehir Belediyesi vilayet genelinde gereksinim olan bölgelere su kaynağı sağlamak için çalışmalarına devam ediyor. Muğla Su ve Kanalizasyon Yönetimi (MUSKİ) takımları, Menteşe ile Ula ilçelerinin kırsal mahallelerinde içme suyu sınır çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar kapsamında Menteşe ilçesi Gülağzı Mahallesi Kolçak ve Haliller mevkiinde içme suyu şebeke sınırı imalatlarını tamamladı. Ayrıyeten Çatakbağyaka Mahallesi Köyiçi mevkiinde de içme suyu imalatları bitirildi. Gruplar ayrıyeten Ula ilçesinin Köprübaşı Mahallesi Kavacık mevkiinde mülkiyet içeresinden geçen ve Gülağzı Mahallesine içme suyu teminini sağlayan terfi çizgisi tamamlandı. Gruplar öte yandan Ula’nın Demirtaş Mahallesi Kocaoğlu caddesi üzerinde yeni yapılaşmanın olduğu bölgede içme suyu şebeke sınırlarını tamamladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ takımları Menteşe ve Ula ilçelerinin değişik mahallelerinde yaptığı sınır çalışmalarını tamamlamasının akabinde vatandaşlara içme suyunu problemsiz bir biçimde sağladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir