Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Memduh Büyükkılıç’tan İldem övgüsü

Memduh Büyükkılıç’tan İldem övgüsü

ateshaber ateshaber -
27 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Bulduğu her fırsatta vatandaş ve esnafla buluşmaya, sohbet etmeye, onların talep ve beklentilerini yerinde öğrenmeye devam eden Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Vilayet Lideri Fatih Üzüm ile İldem mahallesine ziyaret gerçekleştirdi.

Zeki Soygüllüce Merkez Camii’nde kıldığı Cuma namazının akabinde İldemli vatandaşlarla buluşan Lider Büyükkılıç, burada vatandaşların ağır ilgisiyle karşılandı. Vatandaşların sıcak ve samimi ilgisi ile karşılaşan Büyükkılıç, vatandaşların taleplerine anında talimat verdi.

“BİZ SİZİ SIRTIMIZDA TAŞISAK AZ”

Başkan Büyükkılıç, burada yaptığı konuşmada, “Her birinize farklı ayrı teşekkür ediyoruz. Biz sizin sağduyunuza güveniyoruz. Ay yıldızlı Türk bayrağımızın altında vatanına, milletine, devletine, inancına bağlı İldem bölgesinin hoş beşerlerine teşekkür için geldik. Siz bizim her vakit yanımızda yer aldınız. Sizlere minnettarız. Bizler de sizlere layık olma istikametinde çaba gösteriyoruz. Mevla’m mahcup etmesin, ülkenin istikrarını korudunuz, biz sizi sırtımızda taşısak az diyor, birbirimize sahip çıkalım. Durmak yok, koşmaya, çalışmaya devam. Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın, 85 milyonun kardeşliğini pekiştirsin” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, daha sonra İldem bölgesinde bulunan KAYSERMALL Alışveriş Merkezi’ndeki esnafları da ziyaret etti. Esnafların taleplerini dinleyip, işlerinde helalinden bol çıkar dileyen Lider Büyükkılıç, vatandaşlarla da sohbet etti.

Burada Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan ve Melikgazi Belediye Lideri Mustafa Palancıoğlu ile birlikte Melikgazi Aile Takviye Merkezi’nin kermesi açılışına katılan Büyükkılıç, “Hanımefendilere yüklü olarak takviye verecek olan çalışmada emeği geçenlere teşekkür ediyorum, iyi uğurlu olsun” dedi.

Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, ayrıyeten Kadir Has Kültür Parkı’nda piknik yapan vatandaşlarla buluşarak, sıcak ve samimi sohbet gerçekleştirdi. Esnaf ile vatandaşlar da Lider Büyükkılıç’a ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederken, Büyükkılıç’a, AK Parti Kayseri Vilayet Lideri Fatih Üzüm, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal ile daire liderleri da eşlik etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir