Ateş haber hep yanınızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. E-İhracat bölümü İstanbul’da buluşacak

E-İhracat bölümü İstanbul’da buluşacak

ateshaber ateshaber -
32 0

İSTANBUL (İGFA) – World Ecommerce Forum (Worldef), kesimin önde gelen paydaşlarını bir ortaya getirerek e-ticaretin geleceği, yenilikçi teknolojiler ve global iş birlikleri üzere mevzularda fikir alışverişinde bulunmayı hedefliyor. ShipEntegra ise dalda birçok unsur imza atan ve yenilikçi tahliller sunan bir firma olarak, 10. salon G18 numaralı stantta yer alacak. ShipEntegra standının yanı sıra markanın yeni projesi PrinWork de 9. Salon P18-P20 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacak.

Worldef’in e-ihracat bölümündeki paydaşları bir ortaya getirerek bilgi paylaşımı, iş birliği fırsatları, global vizyon ve teknolojik inovasyonlar üzere değerli katkılarda bulunduğunu belirten ShipEntegra ve PrinWork Ceo’su Ali Ceylan, “Bu aktiflik, bölümün büyümesini destekleyen, iş birliklerini teşvik eden ve e-ihracatın geleceğini şekillendiren kıymetli bir tertip. ShipEntegra olarak, yüksek teknoloji ve lojistik altyapımızla dala getirdiğimiz yeniliklerle öncülük ediyoruz. Bu kapsamda Worldef, bize bu yenilikçi teknolojilerimizi tanıtma ve kesim paydaşlarımızla paylaşma fırsatı sunuyor.

Bilgi ve tecrübe paylaşımı için harika bir alan tanıyan Worldef, Türkiye’nin geleceğinde kıymetli bir hisseye sahip olacak olan e-ihracat kesiminin gelişmesi için değerli bir aktiflik. Bizler de ShipEntegra ve PrinWork olarak, Türkiye’de coğrafyanın bir mukadderat olmaktan çıkmasını ve e-ihracatın tabana yayılmasını hedefliyoruz. Ayrıyeten, Türk menşeili eserlerin küresel pazardaki rekabet gücünü yenilikçi tahlillerimizle artırmak için çalışıyoruz. Bu müddet zarfında, ShipEntegra olarak, e-ihracat alanında liderlik durumunu sürdürme ve Türk menşeili eserlerin küresel pazardaki rekabet gücünü artırma gayemize ulaşmak için ağır bir uğraş gösterdik ve dala istikamet verecek kıymetli yatırımlara imza attık” açıklamalarında bulundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir